اخبار

رییس بازرسی کار خوزستان در بازرسی از بندرامام خمینی(ره) خواستار شد: برگزاری دوره های آموزشی ایمنی برای آشنایی فعالان عرصه بنادر

رییس بازرسی کار خوزستان در بازرسی از بندرامام خمینی(ره) خواستار شد: برگزاری دوره های آموزشی ایمنی برای آشنایی فعالان عرصه بنادر
رییس بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در بازرسی از بندرامام خمینی(ره) خواستار برگزاری دوره های آموزشی ایمنی برای آشنایی فعالان عرصه بنادر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، احمد سلامات در حاشیه همایش HSE، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بنادر کشور- که با شعار سلام (سلامتی، ایمنی، محیط زیست)؛ محور توسعه پایدار در بندر امام خمینی(ره) برگزار شد- به همراه بازرسان کار منطقه، ضمن بازدید از اسکله ها،کشتی ها و انبارهای بندر امام خمینی (ره) و بازرسی محل فعالیت کارگران، موارد مهم و خطرساز را به رییس ایمنی بنادر یادآور شد.
در این همایش- که دکتر هادی حق شناس عضو هیات‌عامل و معاون اموردریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور و دریس مدیرکل بنادر و کشتیرانی خوزستان و جمعی از مسوولان و فعالان زمینه ایمنی در بنادر نیز حضور داشتند- رییس بازرسی کار خوزستان با اشاره به گستردگی صنایع و وجود بنادر عظیم صادراتی در استان، خواستار برگزاری دوره های آموزشی ایمنی مستمر برای آشنایی فعالان عرصه بنادر شد تا سبب ارتقای سطح ایمنی و پیشگیری از حوادث احتمالی شود.
همچنین مقرر شد: برای آشنایی کلیه بازرسان کار استان به ویژه بازرسان کار جدید الاستخدام با شرایط کاری و ایمنی بنادر، نشست آتی استانی بازرسان کار، در بندر امام (ره) تشکیل شود.
گفتنی است: رییس ایمنی بنادر و کشتیرانی خوزستان در حاشیه این همایش خواستار تشکیل جلسه تخصصی در زمینه ایمنی بنادر و استفاده از تجربیات بازرسان کار برای پیشگیری از وقوع حوادث شدند.


۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۴:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1