اخبار

رئیس اتحادیه تعاونی مسکن مهر آبادان خبر داد: آغاز ساخت 1500 واحد مسکونی طرح مهر در آبادان

رئیس اتحادیه تعاونی مسکن مهر آبادان از آغاز ساخت 1500 واحد مسکونی طرح مسکن مهر از نیمه دوم مرداد ماه در این شهرستان خبر داد.

مرتضی رخیفی در گفتگو با فارس اظهار داشت: طرح مسکن مهر آبادان در حال حاضر تمامی مراحل انجام مناقصات، واگذاری زمین و بودجه مورد نیاز و حتی زیرسازی های لازم انجام شده است و در مرحله تعیین پیمانکار طرح قرار دارد.
وی افزود: متاسفانه پیمانکاران انبوه‌ساز در سطح درجه یک یا دو آبادان وجود ندارد و پیمانکاران موجود توانایی لازم برای انجام پروژه‌های انبوه‌سازی را نداشته و یا تاکنون برای ثبت‌نام مراجعه نکرده‌اند.

رئیس اتحادیه تعاونی مسکن مهر آبادان ادامه داد: البته در خصوص تعیین پیمانکار طرح اقدامات لازم انجام شده و باتوجه به شرایط موجود و حساسیت اجرای مناسب و به‌موقع طرح درصدد جذب بهترین پیمانکار برای اجرای پروژه طرح مسکن مهر هستیم.

رخیفی تصریح کرد: با مشخص شدن پیمانکار تا دو هفته آینده و سپردن مراحل انجام کار به وی و در صورت عدم بروز مشکل در این زمینه پیش‌بینی می‌شود کلنگ احداث مسکن مهر در آبادان از نیمه مرداد مرداد ماه سال جاری به زمین زده خواهد شد.

وی اضافه کرد: از بین ثبت‌نام‌کنندگان طرح مسکن مهر در آبادان تاکنون 3 هزار و 100 نفر واجد شرایط واگذاری هستند و در فاز نخست این طرح یک هزار و 500 واحد مسکونی طرح مهر ساخته و به واجدان شرایط واگذار می‌شود.

رئیس اتحادیه تعاونی مسکن مهر آبادان در خصوص اعتبارات لازم برای اجرای این طرح خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه روند اختصاص اعتبارات به این طرح براساس پیشرفت کار انجام می‌شود تاکنون مبلغ یک میلیون تومان برای آماده‌سازی زمین دریافت شده و با انجام مراحل دیگر، مابقی اعتبارات نیز همزمان با پیشرفت کار اعطا می‌شود.

رخیفی افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده توسط مسئولان بنیاد مسکن، تعاونی مسکن مهر و به‌ویژه فرماندار آبادان هیچ مشکلی در خصوص تامین اعتبار طرح وجود ندارد و بانک عامل نیز تاکنون همکاری مناسبی را داشته است.

وی در خصوص زمان پایان فاز نخست طرح مسکن مهر گفت: در قرار‌داد منعقده با بانک عامل مقرر شده است روند اجرا و ساخت واحدهای طرح مسکن مهر طی دو سال انجام شود و بر این اساس تا خرداد ماه سال 1390 فاز نخست طرح مسکن مهر در آبادان پایان خواهد یافت.

رئیس اتحادیه تعاونی مسکن مهر آبادان از تلاش‌های مسئولان این شهرستان در پیگیری طرح مسکن مهر قدردانی و ابراز امیدواری کرد در ادامه روند ساخت واحدهای مسکونی شاهد همکاری و هماهنگی بیشتری میان مسئولان مربوطه باشیم.

۱۱ خرداد ۱۳۸۸ ۱۵:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1