اخبار

معاون تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: کارهای ثبتی تعاونی ها سرعت می گیرد

معاون تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: کارهای ثبتی تعاونی ها سرعت می گیرد
معاون تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از اجرای ایده پنجره واحد میان حوزه مسوولیت خود و اداره کل ثبت استان برای تسریع در کارهای ثبتی تعاونی ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، سعید حمید در نشستی با حضور مسوولان ثبت اسناد و املاک استان و کارشناسان تعاون ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها، هدف از برگزاری این نشست را تقویت ارتباط و تعامل و همکاری بیش تر به منظور تسریع در کارهای ثبتی تعاونی ها برشمرد و افزود: به طور حتم بسیاری از امور گره خورده در راه ثبت شرکت ها به وی‍‍‍ژه تعاونی ها در سایه همکاری و تعامل بیش تر کارشناسان اداره تعاون و کارشناسان مرجع ثبت شرکت ها باز خواهد شد. در حقیقت تقویت این ارتباطات، موجب تسهیل در انجام بسیاری از کارهای ثبتی برای متقاضیان تعاونی در آینده نزدیک می شود.
معاون تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: همه باید گام هایی در حل مشکل مردم برداریم. وظیفه ما پیگیری مشکل های مردم است. در جایی که می بینیم ارتباط و تعامل دو دستگاه به روند حل مشکل مردم کمک می کند باید شرایط و تمهیدات لازم را برای برقراری هر چه بیش تر این تعاملات فراهم کنیم.
گفتنی است: در جریان این نشست طرفین با طرح مسایل و مشکل های کاری و موانع پیشرو در زمینه نحوه ثبت شرکت های جدید، فرایند انتخاب و تغییر نام و دیگر مسایل مبتلابه متقاضیان تشکیل تعاونی ها مذاکره کردند که مقرر شد: مراتب ابهام در نحوه ثبت شرکت های تعاونی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور منعکس شود. همچنین نماینده اداره کل تعاون دو روز در هفته با هدف رسیدگی به مسایل و مشکل های متقاضیان ثبت تعاونی در اداره ثبت شرکت ها حضور یابد.


۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1