اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان:

بسیجیان همواره گره گشای مشکل ها و مایه دلگرمی مردم بوده اند

بسیجیان همواره گره گشای مشکل ها و مایه دلگرمی مردم بوده اند
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان، بسیجیان را گره گشای مشکل ها و مایه دلگرمی مردم دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین در حاشیه نشست با سرهنگ پاسدار بلیوند فرمانده حوزه بسیج کارمندی شهیدرجایی استانداری خوزستان گفت: در طول تاریخ اسلام و ایران همواره دشمنان سعی کرده اند به اشکال مختلف از پیشرفت و ترقی مسلمانان جلوگیری کنند اما این تفکر بسیجی در میان مردم انقلابی بود که همواره مانع انجام نقشه های شوم آن ها می شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان افزود: در طول ۸ سال دفاع مقدس، بسیج آن چنان ظاهر شد که دشمنان اعتراف کردند: قدرتی در بسیج نهفته که توان مقابله با ارتش های کلاسیک جهانی را دارد.
وی تصریح کرد: دشمن که سودای فتح سه روزه را در سر می پروراند، در همان روزهای نخستین با مردمی مواجه شد که با دست خالی اما با سلاح ایمان و اعتقاد به ارزش های الهی و انسانی به دفاع از کیان مقدس نظام اسلامی برخاسته بودند و از ایثار جان خویش دریغ نمی کردند.
غمگین اظهار کرد: در حوادث طبیعی، همچون زلزله و سیل نیز بسیجیان با حضور خود در کنار دیگر قشرها و نهادها، همواره گره گشای مشکلات و مایه دلگرمی مردم بوده اند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: دشمنان اسلام- که پیش از این در تمام صحنه ها با شکست های مفتضحانه ای روبه رو شده اند- هم اکنون در حال تحمیل جنگ های نابرابر در عرصه های اقتصادی و فرهنگی هستند اما با وجود جاری بودن فرهنگ ایثار و شهادت، قطعا چیزی جز شکست عاید آن ها نخواهد شد.
وی با اشاره به حماسه میلیونی مردم ایران در تشییع بی نظیر پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران همرزمش گفت: حضور حماسی و میلیونی مردم در بدرقه پیکر مطهر شهید سلیمانی خط بطلانی بر تمام توطئه های دشمنان در ایجاد فاصله میان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.
وی ترویج فرهنگ بسیج در میان کارمندان دولت برای رسیدن به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بسیار مهم دانست و افزود: مهم ترین ویژگی یک کارمند بسیجی علاوه بر ایمان خالص به خداوند بزرگ و اطاعت از ولی فقیه، می بایست پاسدار دستاورد های نظام مقدس اسلامی باشد.
غمگین یادآور شد: یک کارمند بسیجی باید با تواضع، صبور، دارای حسن خلق و مردم دار باشد.


۵ بهمن ۱۳۹۸ ۲۳:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1