اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان:

کارگران در صف نخست عمران و آبادانی کشور قرار گرفته اند

کارگران در صف نخست عمران و آبادانی کشور قرار گرفته اند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان عنوان کرد: کارگران در صف نخست عمران و آبادانی کشور قرار گرفته اند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، "ارسلان غمگین" در حاشیه کمیته کارگری بزرگداشت دهه مبارک فجر- که با حضور مسوولان و نمایندگان تشکلات کارگری، شوراهای اسلامی کار، انجمن صنفی کارگری مسوولان ایمنی، انجمن صنفی کارفرمایی، خانه کارگر، اتاق تعاون و کانون کارفرمایی استان برگزار شد، اظهار کرد: کارگران همواره در طول تاریخ با شکوه انقلاب اسلامی ایران چه در زمان مبارزه با رژیم ستم شاهی و چه در دوران دفاع مقدس، پرچم دار عزت و سربلندی کشور عزیزمان بودند و در دوران سازندگی نیز با خودباوری و عزت نفس و با وجود مشکلات فراوان و در زیر فشار سنگین ترین تحریم ها، در صف نخست عمران و آبادانی کشور قرار گرفته اند و تحت زعامت عالمانه مقام معظم رهبری در مقابل تمام تهدیدها ایستادند و با از جان گذشتگی و خودباوری چرخ های صنعتی و اقتصادی کشور را به حرکت درآوردند.
او گفت: وظیفه ما دفاع از دستاوردهای انقلاب است. لذا دهه فجر امسال با توجه به فضای معنوی حاکم بر سطح جامعه و به دلیل شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدشان فرمانده دلاور جبهه مبارزه با نظام سلطه و تکفیری های داعشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که می طلبد تمام ظرفیت خود را برای تکریم این سردار دلاور و تمام شهدای دفاع از امنیت ایران بکار بندیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان ادامه داد: در برنامه‌های دهه فجر امسال، تبیین نقش کارگران، کارفرمایان و تعاونگران در پیروزی انقلاب اسلامی مد نظر است. قشر کارگر، کارفرما و تعاونگر همگام با دیگر مردم ولایت مداراستان در راه پیمایی یوم‌ا... ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد تا بار دیگر حضور آن ها لرزه بر اندام دشمنان اسلام بیندازد.
وی ماموریت کمیته کارگری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی را فراهم سازی زمینه مشارکت و حضور جدی اعضای جامعه کار و تولید و تعاونگران در برگزاری آیین های بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر و تبیین دستاورهای انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هدف دانست.
غمگین، تفاوت انجام برنامه های امسال با سال های گذشته رامتفاوت دانست و افزود: با توجه به فضای حاکم بر جامعه به ویژه حادثه سیل در منطقه سیستان و بلوچستان و همچنین شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی رویکرد برنامه های این کمیته بر همین مبنا برنامه ریزی شد. در جلسه ای با اعضای کمیته تصمیم گرفته شد بخشی از هزینه های اجرای مراسم دهه فجر در اختیار هموطنان عزیز سیل زده قرار می گیرد.
گفتنی است: در این جلسه اقدامات تشکل های کارگری، کارفرمایی و تعاونگران استان در کمک رسانی به هموطنان سیلزده سیستان و بلوچستان بررسی شد.

۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1