اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان:

سامانه جامع روابط کار ۲۲ بهمن راه اندازی می شود

سامانه جامع روابط کار ۲۲ بهمن راه اندازی می شود
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از راه اندازی سامانه جامع روابط کار در روز ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.


ارسلان غمگین در نشست با مدیران و تیم آموزشی سامانه جامع روابط کار حوزه مدیریت روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان- که برای اجرای سریع و ضربتی سامانه جامع روابط کار برگزار شد- با تاکید بر اهمیت اجرای این سامانه، بر لزوم تسریع در روند ثبت نام کارگران و کارفرمایان استان در دفاتر پیشخوان دولت برای احراز هویت تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، وی با اشاره به مزایای فراوان این سامانه، کارگران و کارفرمایان خوزستان را مستحق بهترین خدمات کشور دانست و خواستار تسریع در آماده سازی امکانات و آموزش نیروی انسانی برای استفاده جامعه کار استان از خدمات این سامانه شد.
وی افزود: اجرای سامانه جامع روابط کار، سبب کاهش مراجعات مردم، تسریع و دقت در فرایند خدمات رسانی و کاهش زمان رسیدگی خواهد شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان هدف از اجرای سامانه جامع روابط کار را امکان استفاده سهل و آسان از فناوری اطلاعات به منظور توزیع خدمات دولتی به صورت مستقیم به مشتری دانست که سبب رضایتمندی بیشتر در میان جامعه هدف خواهد شد.
غمگین از مسوولان ادارت شهرستانی و ستادی خواست تمهیدات لازم را از طریق فضای مجازی و حقیقی در تشریح اجرایی شدن این سامانه بکار گیرند تا سامانه عملیاتی شود.
گفتنی است: از ٢٢ بهمن ماه سال جاری همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کلیه کارگران و کارفرمایان سراسر کشور از مزایای خدمات الکترونیکی این سامانه ملی بهره مند خواهند شد.


۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1