اخبار

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین افتتاح تعاونی ۱۷۷ آبادان:

سرمایه‌گذاران، فرماندهان ارشد عرصه تولید هستند

سرمایه‌گذاران، فرماندهان ارشد عرصه تولید هستند
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه، سرمایه گذاران را فرماندهان ارشد عرصه تولید دانست و گفت: باید از آنها به نیکی یاد کرد و در دستگاه‌های اجرایی حمایت شوند.

غلامرضا پناه روز شنبه ۱۹ بهمن ماه، در آیین افتتاح تعاونی ۱۷۷ در ناحیه صنعتی شهدای آبادان، اظهار کرد: خوزستان نماد سلحشوری و پایداری است و آبادان نوک پیکان این پایداری است.
وی افزود: اگر روزی آبادان و خرمشهر در میدان جنگ و مبارزه، نماد استقامت و دلاوری بود، امروز در جای‌جای ایران، سنگر جهاد و مبارزه، صحنه تولید، تلاش، کار و فعالیت است.
پناه ادامه داد: ما در شرایط سخت تحریم به سر می‌بریم، بنابراین در این شرایط سخت که برای حفظ استقلال و اهداف متعالی نظام، اجماعی علیه ایران صورت گرفته است؛ تنها راه ما اقتصاد مقاومتی است که با همت کارآفرینان و سرمایه‌گذاران انجام می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تصریح کرد: امروز صحنه جهاد و مبارزه، تولید است. کسانی که بتوانند با ایجاد شغل و کارآفرینی خانواده‌هایی را به آرامش و زندگی راحت برسانند، اجر دنیوی و اخروی خواهند داشت.
وی افزود: سرمایه‌گذاران، فرماندهان ارشد عرصه تولید هستند؛ باید از آنها به نیکی یاد کرده و در دستگاه‌های اجرایی مورد حمایت قرار گیرند.
گفتنی است: در ادامه سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آبادان، از فاز دوم طرح بسته بندی صنایع غذایی و تولید قند شرکت پیروز اطلس اروند واقع در شهرک صنعتی آبادان، بهره برداری شد. این واحد راکد بوده و مجددا راه اندازی شده است.
در این سفر، ارسلان غمگین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان و جمعی از مسوولان استانی و منطقه آزاد اروند،غلامرضا پناه را همراهی می کردند.


۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1