اخبار

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اهواز:

باید حماسه های ماندگار مردم مقاوم خوزستان را ارج نهاد

باید حماسه های ماندگار مردم مقاوم خوزستان را ارج نهاد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اهواز بر ضرورت ارج نهادن به حماسه های ماندگار مردم فداکار و مقاوم خوزستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، "غلامرضا پناه" صبح روز یکشنبه ۲۰ بهمن در جمع کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در اهواز- که سیدمحسن دلبری مدیرکل امور استان ها و سروش مقدم مدیرکل بودجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز حضور داشتند- با تبریک دهه مبارک فجر، به نقش شهادت سردار سلیمانی در تحکیم ریشه مقاومت در منطقه اشاره کرد و با تسلیت شهادت این سردار والا مقام گفت: بی شک در سایه مجاهدت سردار قاسم سلیمانی، خورشید مقاومت در میان ملت های آزاده و انقلابی، آفتاب آگاهی و شجاعت و ایثار را تابانده و این نور الهی، گرما بخش دل و جان آن ها برای رسیدن به استقلال و آزادی شده است.
"پناه"، خوزستان را مظهر رشادت ها و ایثارگری ها دانست و افزود: خوزستان منطقه ی زرخیر جمهوری اسلامی ایران است با مردمانی بافرهنگ، سخت کوش و فداکار. اقوام خوش نام خوزستانی با زبان های مختلف اما با وحدت، مهر و مودت در کنار هم برای ایرانی آباد و آزاد تلاش کرده اند و نیاز است که دولت مردان ما بیش از پیش در خدمتگزاری به این مردمان از هیچ کوششی دریغ نکنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: باید عزم بالا و حماسه های ماندگار مردم مقاوم خوزستان را ارج نهاد؛ چرا که این عزم و اراده و محبت بسیار ارزشمندی که در این دیار وجود دارد ما را بر آن می دارد در راه رفع مشکل های این مردم شریف تلاش و جدیت بیش تری داشته باشیم.
گفتنی است: حکم تنفیذ "ارسلان غمگین"- که با امضای مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان منصوب شد- از سوی غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه در آیینی با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد امام جمعه اهواز و نماینده ولی فقیه در خوزستان، معاونان استاندار و جمع شرکای اجتماعی جامعه کارگری و کارفرمایی و مدیران کل استانی به ایشان اعطا شد و از خدمات سیدنور محمدپور مدیرکل سابق قدردانی به عمل آمد.


۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1