اخبار

معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در اهواز:

خوزستان ظرفیت های خوبی در حوزه ی بنگاه های اقتصادی در زیر مجموعه وزارت دارد

خوزستان ظرفیت های خوبی در حوزه ی بنگاه های اقتصادی در زیر مجموعه وزارت دارد
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: خوزستان ظرفیت های خوبی در زیر مجموعه وزارت در استان در حوزه ی بنگاه های اقتصادی داردکه می بایست حضور مستمر و پر رنگی در شورای هماهنگی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان، "غلامرضا پناه" در سیزدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های حوزه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان- که ظهر روز شنبه ۲۰ بهمن در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد- با ابراز خوش حالی از حضور در استان، گفت: خوزستان یادآور حماسه ها و مقاومت ها است. سرزمین ارزشمندی که معطر به خون پاک شهیدان است. سرزمینی که بنا به فرمایش امام عظیم الشان و راحل دین خود را به اسلام ادا کرده است.
وی خوزستان را سرشار از ظرفیت ها و منابع عظیم خداوندی دانست و افزود: وجود خاک حاصلخیز و همچنین وجود منابع عظیم نفت و گاز ظرفیت بی بدیل برای توسعه این استان فراهم ساخته است.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شوراهای هماهنگی مدیران در استان ها را از شوراهای کلیدی و بسیار مهم مجموعه وزارتخانه برشمرد و هدف از تشکیل شورای هماهنگی مدیران را هم افزایی فکری، ایجاد وحدت رویه و پرهیز از اقدامات جزیره ای و همچنین بهره گیری از توان و ظرفیت تمام دستگاه های حوزه وزارتی در راه خدمت بیشتر به مردم دانست.
"پناه" تاکید کرد: باید با تکیه بر خرد جمعی و همفکری، بهترین برنامه ریزی را برای خدمت رسانی به مردم انجام دهید. باید میان مدیران دستگاه های حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ها انسجام وجود داشته باشد. انسجام در بخش مدیریت موجب پیشرفت و کاهش مشکل ها می شود. در مواقع لازم قبل از اینکه دستگاه دیگری به آنچه در حوزه شما مربوط است ورود کند، با تکیه بر ظرفیت بالای موجود در شورای هماهنگی مدیران مساله را با تعامل و گفت و گو میان خود رفع کنید.
وی اظهار کرد: شورای هماهنگی مدیران به مانند یک خانواده است که در یک مسیر واحد گام برمی دارد لذا این شورا نقش سازنده ای در پیشبرد اهداف عالی وزارت و در راس آن اهداف عالی دولت تدبیر و امید دارد.
"پناه" به ظرفیت بنگاه های اقتصادی زیر مجموعه وزارت در استان اشاره کرد و گفت: در خوزستان ظرفیت خوبی در حوزه بنگاه های اقتصادی وجود دارد که می بایست حضور مستمر و پر رنگی در شورای هماهنگی داشته باشند.
وی افزود: رابطه دو سویه میان واحدهای تولیدی و این شورا باید در راه تقویت طرفین شکل گیرد.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان به انتصاب ارسلان غمگین به مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان اشاره کرد و گفت: آقای دکتر غمگین‌از نیروهای خوش فکری است که به رغم جوانی اما تجربه بالایی در حوزه های مدیریتی دارد و رضایت مدیران عضو شورا و همچنین شرکای اجتماعی استان از این انتصاب وظیفه ایشان را صد چندان کرده است که امیدواریم در ادامه مسیر خود موفق باشند.
گفتنی است: در این نشست کلیه مدیران شورای هماهنگی دستگاه های حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خوزستان در این نشست به ارایه عملکرد پرداختند.

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1