اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان :

مردم ما ولایت مدار و علاقه مند به جمهوری اسلامی هستند

مردم ما ولایت مدار و علاقه مند به جمهوری اسلامی هستند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: باید خوش حال باشیم که مردم ایران وفادار هستند و همیشه در آیین ها با تمام وجود برای جمهوری اسلامی تلاش می کنند.

«ارسلان غمگین» در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز، با بیان اینکه مردم ما ولایت مدار و علاقه مند به جمهوری اسلامی هستند اظهار کرد: باید خوشحال باشیم این مردم وفادار را داریم که همیشه و در همه مراسم ها با تمام وجود برای جمهوری اسلامی تلاش می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با تاکید براینکه ما دولتی ها باید تلاش کنیم با تمام وجودمان به این مردم وفادار خدمت کنیم افزود :ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که مثل همیشه و بلکه با صلابت تر از سال های قبل پای آرمان های نظام و انقلاب ایستاده اند.

وی ادامه داد: اراده و وحدت کلمه ملت بزرگ ایران و رهبری امام خمینی (ره) اصلی ترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل رژیم ستم شاهی بود.

غمگین این حضور را پیام آشکار به جهانیان دانست و اضافه کرد: مهمترین پیام این بود که با وجود سخت ترین و وحشیانه ترین تحریم ها بر علیه ملت ایران و با وجود برخی گله مندی ها از شرایط اقتصادی موجود اما با بصیرت و درک روشن از مسائل، به راه خود که همان راه مقاومت و مبارزه علیه نظام سلطه است ادامه خواهند داد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۰:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان+شبستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1