اخبار

بیانیه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خوزستان؛

دعوت مردم برای حضور گسترده و پرشور در پای صندوق های رای

دعوت مردم برای حضور گسترده و پرشور در پای صندوق های رای
شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های حوزه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خوزستان با انتشار بیانیه ای مردم را به حضور حداکثری و پرشور در انتخابات دعوت کرد.

متن بیانیه به این شرح است:
به نام خداوند بخشنده و مهربان
با توجه به اینکه کشور عزیرمان در حساس ترین برهه زمانی خود به سر می برد و فردا جمعه دوم اسفندماه ۹۸ انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نمایش تصمیم بزرگ ملی آغاز می شود؛ در حقیقت حضور در انتخابات پیش رو را می توان نماد و نمایش قدرت و وحدت ملی بر پایه اصل و کلیت نظام جمهوریت و پشتوانه اعتماد مردمی دانست.
حق انتخاب و حضور در انتخابات به عنوان میراث بزرگ انقلاب است و ملت ایران میراث دار و حافظ آن هستند و حضورشان در انتخابات و پای صندوق های رای در تعیین سرنوشت و حق انتخاب بیش از هرزمان دیگری احساس می شود.
مردم عزیزمان با انتخاب آگاهانه و هوشمندانه خود، برای حفظ منافع ملی، سرنوشت کشور را بدست افرادی با درایت، متعهد و متخصص خواهند سپرد.
بی شک حضور گسترده و حداکثری مردم در انتخابات سبب یاس و ناامیدی دشمنان، تقویت نظام جمهوری اسلامی و وحدت ملی خواهد شد.
شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های حوزه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خوزستان ضمن دعوت از تمامی مردم ولایتمدار خوزستان برای حضور پرشور و یکپارچه خود در انتخابات و پای صندوق های - که نابود کننده اهداف و امیدهای واهی دشمنان خواهد بود- اعتقاد راسخ دارد بار دیگر وحدت و انسجام ملی مردم و مسوولان ایران اسلامی به رخ جهانیان کشیده می شود و حماسه ای دیگر رقم خواهد خورد.


۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۵۲
روابط عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1