اخبار

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی:

برنامه های استراتژیک تأمین اجتماعی با انتصاب مدیران شایسته تحقق می یابد

تحقق برنامه های استراتژیک تأمین اجتماعی
نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تحقق برنامه های استراتژیک تأمین اجتماعی با انتصاب مدیران شایسته تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی خوزستان، عبداله ایزدپناه در دیدار با مدیر کل تأمین اجتماعی گفت: تحلیل نیازهای مخاطبان و نقش تأمین اجتماعی در برآورده ساختن این نیازها از موارد مهمی است که می بایست بیش از گذشته به آن توجه داشت.
نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی بهرمندی از نظرها ، دانش جمعی و بهره بردن از تجارب و خرد کارگزاران سازمان ها را ابزاری مهم برای رفع موانع و مشکل ها برشمرد و تصریح کرد : برای داشتن ایرانی آباد و سربلند و خدمت صادقانه به آحاد جامعه ، بیش از هر زمان دیگری نیازمند مشارکت گسترده ، همدلی و تعهد هستیم.
همچنین مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان با اعلام اینکه 35 درصد از مردم ایذه و 30 درصد از مردم باغملک تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند افزود : در حوزه توسعه خدمات الکترونیک طرح های بسیاری خوبی در حال اجراست که این امر باعث بهره مندی هرچه بیشتر بیمه شدگان ، کارفرمایان به ویژه مستمری بگیران از خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی شده است.
سید محمد مرعشی با تشریح اهم کارهای انجام در حوزه عملکرد شهرستان های حوزه انتخابیه نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس یازدهم گفت : فلسفه وجودی سازمان تأمین اجتماعی ارایه بهترین خدمات بیمه ای و درمانی به شرکای اجتماعی و ذی نفان است و شناخت و آگاهی هر چه بیشتر نمایندگان محترم مردم و قانون گذاران ، این سازمان تأمین اجتماعی را برای رسیدن به اهداف متعالی کمک خواهد کرد.


۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۱
روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1