اخبار

پیام تبریک مدیر صندوق بازنشستگی کشوری خوزستان بمناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

روز خانواده و تکریم بازنشستگان
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری خوزستان به مناسبت ۲۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان پیام تبریکی صادر کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در پیام "آرش رشادتمند" آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم


هر ماه را باید با یاد و ذکر خدا آغاز و سلامت و موفقیت خود را در آن ماه از خداوند متعال طلب کرد.
ذی الحجه ماه خدا و از شهور محبوب در نظر و دیدگاه حضرت باری تعالی است و به واسطه وجود روزهای بزرگ و سرنوشت ساز در زندگی مسلمانان از اهمیت زیادی برخوردار است. ماه ذی الحجه بوی خدا می دهد، بوی مکه، کعبه و بوی قربان می دهد. قربانی کردن نفس، قربانی عزیزترین چیزها در برابر محبوب، ماه ذی الحجه، عطر ولایت دارد و بوی غدیر را در زمین و زمان می پراکند.
سلام و درود فراوان بر بازنشستگان و غرور آفرینانی که در کمال صداقت و عشق، بهترین روزهای زندگی خود را در سنگر خدمت به مردم شریف ایران سپری کردند و در راه تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خالصانه کار کردند و از جان مایه گذاشتند.

سخن گفتن و تقدیر کلامی از ارزش سالیان متمادی فعالیت سازنده شما عزیزان آسان نیست. آنچه امروز در دست ماست میراث عملکرد و تلاش و فداکاری های شما بازنشستگان امروز و تلاشگران دیروز است و برما واجب است در پاسداری از آن همه تلاش شما، کوشش کنیم.
متاسفانه شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مراسم باشکوه تجلیل از بازنشستگان بزرگوار استان را از خادمان شما در صندوق بازنشستگی کشوری سلب نمود. این جانب ضمن تبریک صمیمانه فرارسیدن ۲۵ ذی‌الحجه- که متبرک به شان نزول سوره هل اتی بوده و به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نامگذاری شده است- به تمامی بازنشستگان، به ویژه بازنشستگان معزز کشوری استان خوزستان، آرزو دارم این دوران از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد و در سایه سار امن الهی وجود ارزشمندتان همچون گذشته در کنار خانواده و جامعه پر ثمر باشد.
درپایان امیدوارم با رعایت هر چه بیشتر اصول و شیوه نامه های بهداشتی شاهد پایان ویروس کرونا در استان و کشور عزیزمان باشیم.


آرش رشادتمند
خادم بازنشستگان کشوری استان خوزستان

۲۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1