اخبار

مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان:

بانوی مستمری بگیر خوزستانی منتخب کشور شد

بانوی مستمری بگیر- خوزستانی- منتخب کشور-
مدیر کل تامین اجتماعی خوزستان گفت : منیژه جمشیدی همسر بازمانده و مستمری بگیر تامین اجتماعی استان به عنوان منتخب کشوری در جمع ۱۵ برگزیده چهره های برتر قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، همزمان با ۲۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان در آیین ویژه ای منیژه جمشیدی مستمری بگیر خوزستانی به عنوان همسر بازمانده نمونه منتخب کشوری معرفی و از ایشان تجلیل شد.
سید محمد مرعشی در این آیین زنان ایران اسلامی را تکیه گاهی استوار در خانواده ها برشمرد و گفت : خوزستان همواره شاهد حضور شیر زنانی بوده است که با عزمی راسخ و اراده ای پولادین رویاروی سختی ها ایستاده اند و می توان حضور ارزشمند آنان را در عرصه دفاع مقدس به وضوح شاهد بود.
وی اهتمام به فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و عام المنفعه و همچنین تربیت فرزندان شایسته از سوی این مادر خوزستانی را ارزشمند خواند و افزود : مادران و بانوان ایران زمین، الگویی بی بدیل برای زنان جهان هستند.
همچنین منیژه جمشیدی مستمری بگیر نمونه و منتخب کشوری با تقدیر از برگزاری مراسم تجلیل از خانواده بزرگ بازنشستگان و مستمری بگیران و تبریک روز خانواده و تکریم بازنشستگان گفت : زنان و مادران نقشی اساسی و تاثیرگذاردر خانواده دارند و همچون چراغی روشنایی بخش زندگی فرزندان و دیگر اعضای خانواده هستند.
این بانوی مستمری بگیر افزود : دستیابی و تحقق تمامی آرمان ها و آرزوهای قشنگ خوشبختی در سایه فروتنی، ایثار و صبوری رقم خواهد خورد

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۲۰:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1