اخبار

به مناسبت هفته دولت؛

مرکز اقامتی بهبود و بازتوانی افراد با اختلال مصرف مواد مخدر در شهرستان آغاجاری افتتاح شد

مرکز اقامتی بهبود و بازتوانی افراد با اختلال مصرف مواد مخدر در شهرستان آغاجاری افتتاح شد
به مناسبت هفته دولت و با حضور مسئولین استانی، از مرکز اقامتی بهبود و بازتوانی افراد با اختلال مصرف مواد مخدر شهرستان آغاجاری بهره برداری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، غلامرضا صدیق راد در آیین بهره برداری از  مرکز اقامتی بهبود و بازتوانی افراد با اختلال مصرف مواد مخدر که با حضور شریعتی استاندار خوزستان، مدیرکل بهزیستی استان، فرماندار شهرستان آغاجری، امام جمعه و نماینده مردم شهرستان بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: این مرکز با هدف بهبود و بازتوانی افراد با اختلال مصرف مواد مخدر با رویکرد پرهیز مدار با مشارکت گروههای همتا و خود یار که به صورت داوطلبانه فعالیت می کنند، در آغاجاری راه اندازی شد.

وی با اشاره به اینکه این مرکز با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال و از طریق بخش غیر دولتی در فضایی به مساحت ۴۰۰ متر مربع تاسیس و راه اندازی شده است، تصریح کرد: افراد متقاضی طی دوره ۲۸ روزه برابر پروتکل ابلاغی در این مرکز اقدام به ترک مواد مخدر می کنند.

مدیر کل بهزیستی استان خوزستان خاطر نشان کرد: این مراکز به صورت غیر دولتی و با نظارت سازمان بهزیستی و با هدف کاهش تصدی گری دولت، افزایش حق انتخاب درمان، افزایش دستیابی به خدمات قانونی و مجاز، استفاده از توانایی گروههای همتا در بهبود و بازتوانی افراد، تاسیس و راه اندازی شده است.

۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۹:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1