اخبار

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان خبر داد:

راه اندازی دو کارگاه تولید پوشاک، با محوریت آموزش های مهارتی و اشتغال در اهواز

راه اندازی دو کارگاه تولید پوشاک، با محوریت آموزش های مهارتی و اشتغال در اهواز
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان از راه اندازی دو کارگاه تولید پوشاک در مناطق شرق و غرب شهرستان اهواز، با محوریت آموزش و اشتغال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، عبدالنبی سواعدی با اعلام این خبر اظهارکرد: با مشارکت اداره کل فنی و حرفه‌ای استان خوزستان، سازمان بسیج سازندگی و حمایت شرکت یاس نوین پارسه، دو کارگاه تولید پوشاک در دو نقطه از مناطق کم برخوردار شرق و غرب اهواز با محوریت آموزش مهارتی، توسعه کارآفرینی و اشتغال راه اندازی شد.
سواعدی بیان کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر جهش تولید و تحقق سند اشتغال و با رویکر جدید آموزش مهارتی محصول محور جهت حمایت از بانوان خوزستان برای ورودبه عرصه کارآفرینی واشتغال پس از فراگیری مهارت این دو کارگاه فعال شدند.
سواعدی افزود: اداره کل آموزش فنی وحرفه ای با استفاده از تمام ظرفیت منابع انسانی و تجهیزاتی بدنبال توسعه آموزش مهارتی محصول محور، کارآفرینی و اشتغال پایدار در مناطق کم برخوردار و محروم با هم افزایی و مشارکت سرمایه گذاران مهارتی است.
سرهنگ میرعبدالرضا حاجتی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی عصر خوزستان نیز در این مراسم خاطرنشان کرد: جامعه هدف در این کارگاه‌ها که با محوریت آموزش و اشتغال راه اندازی شدند، بانوان توانمند و جویای کار استان به ویژه زنان بد سرپرست و سرپرست خانوار می‌باشد.
مسئول تعاونی دیبا بافت جنوب نیز در ادامه با بیان اینکه لباس‌های مشاغل صنعتی و بیمارستانی در این کارگاه‌ها تولید می‌شود، افزود: در هر کارگاه برای حدود ۳۰ نفر به صورت مستقیم و در مجموع بیش از ۲۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی خواهد شد.
گفتنی است؛ به زودی با توسعه کارگاه‌های تولید پوشاک در مناطق شمال و جنوب اهواز، علاوه بر افزایش تولید، برای بانوان بیشتری در این شهرستان، شغل ایجاد خواهد شد.
۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1