اخبار

بهره برداری از اولین مرکز رشد آموزش فنی وحرفه ای در خوزستان

بهره برداری از اولین مرکز رشد آموزش فنی وحرفه ای در خوزستان
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان از افتتاح اولین مرکز رشد با همکاری پارک علم و فناوری استان در کلان شهر اهواز با حضور سورنا ستاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبرداد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، عبدالنبی سواعدی پیرامون افتتاح این مرکز که بصورت وبینار برگزارشد، اظهارکرد: به منظور تحقق مفاد تفاهم نامه مشترک بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز رشد فنی و حرفه‌ای استان خوزستان با همکاری پارک علم و فناوری به بهره برداری رسید.
وی افزود: با هم افزایی بین دو سازمان، شاهد شکوفایی روش های نوینی از مهارت آموزی معطوف به اشتغال و مهارت آموزی محصول محور خواهیم بود.
سواعدی خاطرنشان کرد: مراکز آموزش فنی و حرفه ای با توجه به زیر ساخت‌های موجود، کارگاه های آموزشی مجهز و فضای آموزشی و آزمایشگاهی می توانند کمک خوبی برای تحقق ایده های نوینی که در پارک علم و فناوری مورد پذیرش قرارمی گیرند، باشند.
 سواعدی با اشاره به اینکه هم افزایی دو مجموعه موجب شکوفایی و ایجاد بستر و فرصت‌های خوبی برای پارک و توسعه مراکز رشد خواهد بود، عنوان کرد: با توجه به اینکه در حوزه فناوریهای نوین ایده های بسیار خوبی از طرف کارآموزان و مهارت آموختگان فنی حرفه ای در مراکز مطرح می شود می‌توان این الگوی خوب منجر به شکوفایی علم و عمل توام در مراکز آموزش فنی و حرفه ای خواهد شد.
 وی درپایان ابراز امیدواری کرد که این حرکت بسیار شایسته موجب شکوفایی اقتصاد دانش بنیان و رونق بیشتر مهارت آموزی معطوف به اشتغال دراستان شود.
 گفتنی است؛ مرکز رشد آموزش فنی وحرفه ای استان خوزستان درشهرستان اهواز منطقه کیانپارس خیابان 9 شرقی واقع شده است
۲۲ دی ۱۳۹۹ ۲۳:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1