اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان:

برترین های مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور معرفی شدند

برترین های مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور معرفی شدند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از معرفی برترین های مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور به میزبانی شهرستان اهواز، در بخش بانوان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین گفت: مسابقات دو روزه دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور گرامیداشت شهدای کارگر و مدافعان سلامت، روز چهارشنبه با رقابت ۶۵ ورزشکار در بخش بانوان آغاز شد.
وی افزود: در روز نخست، بانوان در قالب ۱۵ تیم و در ماده‌های دوی ۱۰۰ متر مقدماتی و نهایی ، ۴۰۰ متر ، ۸۰۰ متر ، ۱۵۰۰ متر، ۵۰۰۰ متر ، ۱۰۰×۴ متر ، پرش طول، پرتاب وزنه و پرتاب نیزه با هم به رقابت پرداختند .
وی گفت: در پایان این رقابت‌ها تیم اصفهان با ۲۷ امتیاز مقاوم اول را کسب کرد و تیم‌های اردبیل و خوزستان با ۱۹ مدال به ترتیب دوم و سوم شدندکه تفاوت رتبه تیم‌های دوم و سوم ، کسب مدال نقره توسط تیم اردبیل بود که ورزشکاران خوزستانی از کسب مدال نقره بازماندند.
غمگین گفت: در مجموع در این مسابقات، ۳۲ مدال طلا، ۳۲ مدال نقره و ۳۲ مدال برنز میان برترین‌های مواد مختلف توزیع شد.
وی افزود: روز پنج شنبه دو بهمن، مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور در بخش آقایان با شرکت ۱۱۰ ورزشکار در قالب ۳۰ تیم دنبال خواهد شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان یکی از اهداف برگزاری این مسابقات را انتخاب برترین‌ها و آمادگی ورزشکاران برای حضور در مسابقات قهرمانی کارگران جهان به میزبانی کشور ایتالیا دانست.

۱ بهمن ۱۳۹۹ ۲۳:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1