اخبار

از سوی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان:

خدمات موسسه کار و تأمین اجتماعی تشریح شد

خدمات موسسه کار و تأمین اجتماعی تشریح شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خدمات و فعالیت های موسسه کار و تأمین اجتماعی را تشریح کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین اظهار کرد: موسسه کار و تأمین اجتماعی یک نهاد علمی است که در طول فعالیت 50 ساله خود، خدمات آموزشی و پژوهشی و انتشاراتی خود را با هدف آموزش و ارتقای سطح آگاهی و تخصص کارفرمایان، کارگران و همچنین کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های وابسته در مسائل مربوط به روابط صنعتی و مقررات کار و تأمین اجتماعی و تشکل های کارگری و کارفرمایی و آموزش تعاون، حفاظت صنعتی و سایر مسائل کارگری و کارفرمایی ارائه کرده است.
وی افزود: فراهم کردن امکانات پژوهشی در زمینه های ذکر شده و ایجاد روابط آموزشی و تبادل کارشناس و کارآموز با سایر کشورهای جهان و همکاری با سازمان های بین المللی مربوطه از جمله اقدامات دیگر این موسسه است.
غمگین ادامه داد: خدمات گفته شده زمینه ای را فراهم آورده است تا دولت و شرکای اجتماعی به ادبیات مشترک در حوزه بازار کار، روابط کار، رفاه اجتماعی و تعاون دست پیدا کنند.
غمگین در خصوص برخی از خدمات و فعالیت های شاخص این موسسه خاطر نشان کرد: نیاز سنجی، امکان سنجی و تعیین اولویت های آموزشی، تهیه و تدوین متون و بسته های آموزشی، اجرای دوره های آموزشی برای گروه های هدف بصورت حضوری و غیر حضوری، برگزاری کارگاه های آموزشی، همایش و نشست های علمی و تخصصی، حمایت از پایان نامه ها و پروژه های تحقیقاتی، تحقیق و پژوهش در راستای مأموریت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، انتشار صدها کتب تخصصی و مجلات "کار و جامعه" و "مدیریت بازار کار ایران" و فصلنامه علمی پژوهشی "تعاون و کشاورزی" از دیگر اقدامات این موسسه است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان عنوان کرد: نمایندگان موسسه کار و تأمین اجتماعی در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها، به عنوان پل ارتباطی موسسه با گروه های کارگری، کارفرمایی و کارکنان و سازمان های تابعه، مدیران واحدهای صنعتی، نهادهای علمی و آموزشی و دانشگاهی استان محسوب می شوند.
گفتنی است: علاقه مندان در خوزستان برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و تهیه کتب تخصصی می توانند به نماینده موسسه کار و تأمین اجتماعی در استان مستقر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، واقع در خیابان 14 غربی کیانپارس، مراجعه کنند.

۴ بهمن ۱۳۹۹ ۲۲:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1