اخبار

همزمان در یوم الله ۲۲ بهمن؛

آیین بهره برداری از هتل بزرگ اندیمشک برگزار شد

آیین بهره برداری از هتل بزرگ اندیمشک برگزار شد
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان از آغاز به کار هتل بزرگ اندیمشک با حضور مقامات استانی در یوم الله ۲۲ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین عصر امروز ۲۲ بهمن، در حاشیه آیین بهره بردارس از هتل بزرگ اندیمشک که با حضور "غلامرضا شریعتی" استاندار خوزستان، "فریدون حسنوند" نماینده مردم شهرستان اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، "سید نوراله حسن زاده" معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، "غفاری"مدیر کل دیوان محاسبات، پیمان جهانگیری فرماندار اندیمشک و با حضور مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل، رییس اداره تعاون، کار و رفاه شهرستان و جمعی از مدیران کل استانی و مسئولین شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: صنعت گردشگری تلفیقی از فعالیت‌ها، خدمات و زیرساخت های مختلف است که از مهمترین آن ها مراکز اقامتی و هتل ها است.

وی با اشاره به اینکه اهمیت هتل‌داری و جایگاه ویژه آن در صنعت گردشگری و نقش آن در جذب گردشگر بر همگان مبرهن است، خاطر نشان کرد: امروزه دیگر هتل‌داری یک فعالیت صرفا تجاری نیست بلکه یک فعالیت اقتصادی فرهنگی و یک صنعت است.

غمگین با تاکید بر اینکه وجود هتل بزرگ و مجلل در شمال خوزستان از مهمترین نیازهای صنعت گردشگری است، بیان کرد: این طرح از محل تسهیلات اشتغال فراگیر مصوب در کمیته فنی بررسی طرح های اشتغال زا در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، با دریافت مبلغ ۲۴ هزار و پانصد میلیون ریال و با اشتغال ۶۰ نفر به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: با توجه به تنوع مناطق گردشگری و توریستی در شهرهای شمالی استان و ورود مهمانان خارجی از کشور‌های همسایه و گردشگران کشورهای اروپایی وجود این هتل بزرگ یک ضرورت محسوب می شد.

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۶:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1