اخبار

اسامی نفرات برتر چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم کارگران خوزستان در کشور اعلام شد

اسامی نفرات برتر چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم کارگران خوزستان در کشور اعلام شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اسامی نفرات برتر چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم کارگران استان در کشور را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با فرا رسیدن دهه فرخنده فجر انقلاب اسلامی، مسابقات قرآن کریم ویژه برادران و خواهران جامعه ی کار و تولید کشور امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا برای نخستین بار صورت مجازی و در رشته های (حفظ،ترتیل و قرائت ) برگزار شد.                     رئیس کارگروه کارگری و کارآفرینی بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: در این مسابقات، برگزیدگان ‌ استان خوزستان در رشته‌های مفاهیم، ترتیل، قرائت تحقیق، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء و حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم با تأخیری یک ساله، در ۶ بهمن ویژه خواهران و در ۱۱ بهمن‌ماه ویژه برادران به صورت آنلاین به رقابت پرداختند.
وی در خصوص نتایج این مسابقات تصریح کرد: سید صادق موسوی از نیروگاه رامین موفق به کسب مقام اول رشته مفاهیم در کشور و نزیهه جنامی از شادگان موفق به کسب رتبه دوم  در رشته ترتیل در کشور شدند که ضمن تبریک به جامعه کار و تلاش استان خوزستان آرزوی توفیق و موفقیت برای این عزیزان را داریم.

 

۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1