اخبار

انعقاد نامه همکاری سازمان مدیریت صنعتی وفنی و حرفه ای خوزستان

انعقاد نامه همکاری سازمان مدیریت صنعتی وفنی و حرفه ای خوزستان
تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان و سازمان مدیریت صنعتی استان خوزستان به امضاء رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، عبدالنبی سواعدی اظهارکرد: این تفاهم نامه در راستای چشم انداز و سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران درجهت بهره مندی مستمر از خرد جمعی همچنین گسترش و همفکری آموزشی پژوهشی و حمایت از تحقیقات، پژوهش، نوآوری و تولید علم انتقال منعقد شد.
 مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان افزود: هدف از این تفاهمنامه استفاده استفاده از ظرفیت و توانمندی های علمی و مشاوره‌ای و درجهت گسترش ارتباط صنعت و آموزش طبق مقررات وبهره مندی از توان علمی و توسعه همکارهای آموزشی، تحقیقاتی و فناوری جهت استمرار ارتباط سازمان یافته بین اداره و سازمان به منظور برطرف نمودن نیازهای متقابل می باشد.
وی عنوان کرد: دو موضوع دراین تفاهمنامه لحاظ شده یکی موضوع آموزشی که درآن مواردی چون اجرای پژوهش پروژه های آموزشی، بررسی میزان نیاز به فناوری های نوین، حمایت از پایان نامه های تحصیلی، استفاده از ظرفیت علمی و کارشناسی طرفین برای برگزاری دوره های آموزشی جدید ،  برگزاری مشترک دوره های آموزشی تخصصی در حوزه مدیریت دوره های مرتبط با تربیت نیروی انسانی متخصص ، به اشتراک گذاری منابع علمی و آموزش طرفین، استفاده از امکانات و تجهیزات فضای آموزشی طرفین و بازاریابی دوره مشترک لحاظ شده است.
سواعدی ادامه داد: حوزه آموزش مشاوره و پژوهش نیز اجرای پروژه های تحقیقاتی و کاربردی با استفاده ازظرفیت دو طرف، انجام داوری نظارت و بررسی نتایج پروژه های تحقیقاتی کشور، همکاری در توسعه بازار محصولات مشاوره‌ای به ویژه در حوزه فنی حرفه ای و همکاری جهت توسعه و راه اندازی  کلینیک های کسب و کار تاکید شده است.
سواعدی بیان کرد: درصورتیکه اجرای طرح پژوهشی منجر به تولید یک دانش فنی و یک دستاورد شود نتایج حاصله از هر قبیل به طرفین تعلق دارد.
وی خاطرنشان کرد: مدت تفاهم نامه از تاریخ امضا به مدت دو سال تعیین  و در صورت تمایل وتداوم فعالیت مشترک طرفین تفاهم‌نامه قابل تمدید است.
گفتنی است مقرر شد برای اجرای این تفاهم نامه کارشناسان خبره هردو دستگاه جلسات مستمر، چگونگی اجرای تصمیمات اتخاذ شده پیگیری کنند.
۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1