اخبار

الکترونیکی شدن خدمات تامین اجتماعی ، ضامن سلامتی و آرامش مردم است

الکترونیکی شدن خدمات تامین اجتماعی ، ضامن سلامتی و آرامش مردم است
الکترونیکی شدن خدمات تامین اجتماعی ، ضامن سلامتی و آرامش مردم است الکترونیکی شدن خدمات تامین اجتماعی ، ضامن سلامتی و آرامش مردم است اداره کل تامین اجتماعی میزبان نماینده مردم ایذه و باغملک بود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  خوزستان،  سید محمد مرعشی مدیرکل تامین اجتماعی استان خوزستان ،میزبان عبداله ایزد پناه نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس یازدهم بود. در این نشست سید محمد مرعشی به تشریح خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی پرداخت گفت: شیوع بیماری کرونا و لزوم حفظ سلامت مردم و بیمه شدگان باعث شد اولویت اول سازمان تامین اجتماعی در حال حاضر، ارائه خدمات غیر حضوری به مردم باشد.

 وی افزود: به همین منظور 30  خدمت سازمان که قبلاً به صورت حضوری انجام می پذیرفت درحال حاضر در قالب طرح 3070 به صورت غیر حضوری در اختیار بیمه شدگان ، مستمری بگیران و کارفرمایان قرار گرفته است.

مدیر کل استان در ادامه افزود: با ارائه خدمات غیر حضوری علاوه بر اینکه از 70 میلیون مراجعه حضوری جلوگیری می کنیم، با توقف چاپ دفترچه های درمانی و نسخه نویسی الکترونیک، شاهد کاهش مراجعات برای تامین اعتبار و چاپ دفترچه نیز خواهیم بود .

عبداله ایزد پناه نیز پس از آشنایی با خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی در این خصوص گفت: ضمن تشکر از تلاش کارکنان سازمان، تلاش سازمان تامین اجتماعی در ارائه خدمات غیر حضوری قابل تقدیر و الکترونیکی شدن خدمات تامین اجتماعی، ضامن سلامتی و آرامش مردم است.

۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1