اخبار

نذری کاربردی خرید ویلچر با اولین حقوق پس از به کارگیری، در شهرستان شوش

نذری کاربردی خرید ویلچر با اولین حقوق پس از به کارگیری، در شهرستان شوش
یکی از پرسنل شرکت پارس طبیعت سلولز اولین حقوق خود را صرف خرید ویلچیر و اهدا به معلولین شوش کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان، امین دالوند در یک حرکت انسان دوستانه اولین حقوق خود را صرف خرید ویلچیر برای معلولین کرد.
دالوند گفت: قبل از استخدام نذر کرده بوده ام اگر در شرکتی استخدام شوم اولین حقوق خود را به معلولین اهدا کنم و بلافاصله پس از این عهد با خدا، با من جهت به کارگیری در شرکت تماس گرفته شد.
وی افزود: اکنون پس از گذشت یک ماه کاری، با دریافت اولین حقوق از شرکت، همه آن مبلغ را جهت خرید دو عدد ویلچر و اهدا به توانجویان شوش کنار گذاشتم.
دالوندگفت: هدف بنده ترویج امور خیریه بود شاید این رویه بابی شود و این امر برای دیگر جوانان شوش نیز اتفاق بیفتد و در امور خیریه سهمی داشته باشند.
این پرسنل شرکت پارس طبیعت سلولز شوش در پایان گفت: از مسئولین شرکت، سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش و سرپرست اداره بهزیستی و انجمن مردم نهاد توانجویان که در این امر مرا یاری نمودند کمال تشکر و قدردانی را دارم.
در پایان این نشست در خصوص مباحث ایجاد اشتغال و به کارگیری توانجویان و توانخواهان شهرستان شوش با حضور سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شوش بحث و گفت و گو شد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ۰۰:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1