اخبار

مهلت ثبت نام متقاضیان موضوع آیین نامه مشاوران و خدمات دهندگان حفاظت فنی و ایمنی تمدید شد

مهلت ثبت نام متقاضیان موضوع آیین نامه مشاوران و خدمات دهندگان حفاظت فنی و ایمنی تمدید شد
مهلت ثبت نام موضوع آیین نامه مشاوران و خدمات دهندگان حفاظت فنی و ایمنی (مواد۸۵ و ۸۹ قانون کار) تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، مهلت ثبت نام متقاضیان آیین نامه مشاوران و خدمات دهندگان حفاظت فنی و ایمنی " که در جلسه مورخ 98/7/22 "شورای عالی حفاظت فنی" تدوین و توسط آن شورا پیشنهاد و تصویب شده بود، تمدید  شد.
این آیین نامه مستند به مواد 85 و 86 قانون کارمصوب مورخ 98/9/17، ثبتی در روزنامه رسمی شماره 1232 مورخ 98/09/25 ثبت نام از متقاضیان(متقاضیان جدید و مشاوران قبلی برای انطباق) موضوع آیین نامه مذکور را ابلاغ عمومی کرده است و مقرر بود از طریق نشانی اینترنتی:https://scp.mcls.gov.ir  تا تاریخ 1400/1/20 انجام شود که به دلیل درخواست متقاضیان این مهلت تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ تمدید شد.
 در اجرای آیین ­نامه مشاوران و خدمات­ دهندگان حفاظت فنی و ایمنی، ثبت­ نام از متقاضیان (متقاضیان جدید و مشاوران قبلی برای انطباق) از طریق نشانی اینترنتی: https://scp.mcls.gov.ir میسر است.
 به همین دلیل ضروری است همه متقاضیان از طریق درگاه بالا نسبت به احراز هویت و ثبت­ نام طبق فایل راهنما تا 20 اردیبهشت سال جاری اقدام کنند.
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1