اخبار

در بازدید سرزده مدیر تعاون خوزستان از عملکرد هیات نظارت مطرح شد؛

برخورد قاطع با هر گونه تخلف در تعاونی ها/ لزوم شفاف سازی هزینه های مدیران پروژه های مسکن

برخورد قاطع با هر گونه تخلف در تعاونی ها/ لزوم شفاف سازی هزینه های مدیران پروژه های مسکن
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در بازدید سرزده از عملکرد هیات نظارت از برخورد قاطع با هر نوع تخلف در تعاونی های مسکن خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، روز دوشنبه ۳۰ فروردین ماه سید قادر احمدی به نمایندگی از ارسلان غمگین، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان در بازدیدی سرزده از اقدامات هیات نظارت شماره ٣ مستقر در آبادان، از اقدامات بسیار خوب و دقیق این هیات بر عملکرد مدیران تعاونی ها تقدیر کرد.
وی پس از بازدید از پروژه های مشکل دار شهرستان آبادان در جمع بندی مطالب نظارتی هیات نظارت بر عملکرد مدیران تعاونی ها شرکت و تصمیمات لازم را اتخاذ کرد.
احمدی گفت: هیات بازرسی مستقر در آبادان متشکل از کارشناسانان خبره حوزه تعاون از بیست و دوم فروردین در اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی آبادان مستقر شده است.
وی تاکید کرد: تاکنون تخلفات بیش از ١٠ شرکت تعاونی مسکن احصا شده و برای جمع بندی به واحد حقوقی جهت تعلیق ارسال شده است و باقی پرونده ها نیز در حال رسیدگی هستند.
مدیر تعاون ضمن بازدید از پروژه ها و عملکرد هیات نظارت بر شفافیت هزینه های مدیران تعاونی های مسکن در پروژه ها تاکید کرد و گفت: با هر گونه تخلف در اداره امور تعاونی های مسکن برخورد قاطع خواهد شد.
۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۹:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1