اخبار

تاکید مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان بر اجرایی کردن تفاهمنامه ها وطرحهای جدید آموزشی

تاکید مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان بر اجرایی کردن تفاهمنامه ها وطرحهای جدید آموزشی
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان در نشست هم اندیشی روسای مراکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان اهواز، کارون وباوی که با معاونین در سالن مهارت اهواز برگزار شد بر اجرایی کردن تفاهمنامه ها وطرحهای جدید آموزشی تاکیدکرد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعیخوزستان عبدالنبی سواعدی در این نشست بیان کرد : مهارت آموزی ، مهارت اندوزی ،کارآفرینی و اشتغال زایی جوانان و اقشار نیازمند کار از جمله عوامل تفکیک ناپذیری هستند که جهت بهبود وضعیت بایستی برنامه ریزی شود.
سواعدی اظهارکرد: باتوجه به اینکه برنامه ریزی شده درسالجاری ۱۴۰۰ مرکز جوار در سطح کشور راه انداری شود روسای مراکز باید نسبت برای راه اندازی مراکز جواردرسال ۱۴۰۰اهتمام و در اولویت برنامه های کاری قرار گیرد.
وی ادامه داد:با تعامل وهم افزایی  بین بخشی شورای مراکز  و برقراری ارتباط و همکاری شرکای اجتماعی این مراکز را در صنایع، شرکتها، صنوف واتحادیه های مستقر در شهرستان اهواز راه اندازی کرد.
سواعدی براجرای طرح آموزشی سیستم دوگانه (دوآل) ایران و آلمان تاکید کرد و گفت: اجرای این طرح در اشتغال آینده جوانان این مرز و بوم تاثیر بسزایی خواهد داشت.
 وی بیان کرد: طرح ایجاد مرکز تخصصی ارائه آموزش‌های مهارتی متناسب با تکنولوژی و فناوری روز دنیا از رویکردهای اصلی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور است که باید در دستورکار قرارگیرد
سواعدی تصریح کرد:باید تلاش بیشتری در اجرایی شدن طرحها وتفاهمنامه سازمان واستان در شهرستان شود.
وی ابراز امیدواری کرد این نشست ها گامی درجهت پیشبرد اهداف سازمانی و رفع مشکلات آموزش منطقه ای موثر واقع گردد.
 گفتنی است در این جلسه معاونین وروسای مراکز   به بیان نظرات و دیدگاهها و مشکلات حوزه کار خود پرداختند.
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1