اخبار

شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر برگزار می شود

شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر برگزار می شود
شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر در سال تولید، حمایت ها و پشتیبانی ها برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان "شانزدهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر" در سال تولید، حمایت ها و پشتیبانی ها از طریق سامانه هوشمند بخش تعاون به نشانی http://taavoni.mcls.gov.ir  
و با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و آشنایی بیش از پیش مردم با نقش و جایگاه کسب و کارهای تعاونی در توسعه اقتصادی و اجتماعی ایران اسلامی و معرفی تعاونی های نمونه و موفق برگزار میشود.
 مراحل انتخاب تعاونی های برتر ملی و استانی شامل :
1- بهنگام سازی اطلاعات تعاونی ها در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور شامل ( اخرین مجمع عمومب عادی تعاونی یا مجمع فوق العاده تطبیق اساسنامه تعاونی با قانون بخش تعاونی مصوب سال 1393)، اطلاعات کامل اعضای تعاونی ، شاغلین در تعاونی، صورت های مالی و گزارش های حسابرسی از سال 96 تا 99، بهر وز رسانی اسلاعات اعضای هیات مدیره و بازرسین تعاونی از تاریخ 18/2/1400 لغایت 18/3/1400 .
2- تکمیل پرسشنامه و بار گذاری مدارک و مستندات شرکت در جشنواره، برای واجدین شرایط از بین تعاونی هایی که در بازه زمانی اشاره شده، نسبت بروز رسانی اطلاعات خود در سامانه اقدام کرده اند ، از تاریخ 19/3/1400 لغایت 19/4/1400 .
3- پس از طی مراحل 1 و 2  و صحت سنجی مدارک  و مستندات جشنواره ، تعاونی های کسب کننده بالاترین امتیاز به عنوان "برتر استانی" و تعاونی های دارای امتیاز ممتاز در هر گرایش " به عنوان برتر ملی" انتخاب خواهند شد.
گفتنی است؛ برگزیدگان برتر استانی با حضور مقامات ارشد استانی و برگزیدگان برتر ملی با حضور مقامات کشوری در هفته تعاون (13 الی 20 شهریور ماه) جوایز این جشنواره را که شامل: دریافت جایزه نقدی، تسهیلات وام با نرخ سود ترجیحی، کارت شناسایی معرفی تعاونی های برتر ، لوح و نشان تعاونی برتر را دریافت خواهند کرد.
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۹:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1