اخبار

پیام مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت فرا رسیدن روز قدس

پیام مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت فرا رسیدن روز قدس
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت روز قدس پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان، در پیام ارسلان غمگین آمده است:

روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک هر سال که با تدبیر و اقدام حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) نامگذاری شد میراثی است که نابودی کفر و نفاق را وعده می دهد.
امروز با تلاش فرزندان انقلاب و مردان مرد میدان مبارزه با کفر جهانی و در راس آن ها میراث جاودان سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی مبارزه با رژیم‌ کودک کش صهیونیستی از مبارزه با سنگ،  به مبارزه با موشک تبدیل شده است‌
روز قدس تجلی گاه اراده استوار و تزلزل ناپذیر امت های مسلمان جهان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مخالفت با صهیونیسم جنایتکار است و بدین گونه همبستگی، اتحاد و همدلی مسلمانان عدالت جوی جهان در این روز، رویاهای صهیونیسم و استکبار جهانی را آشفته ساخته و اهداف بحق مسلمانان در آزادی قدس را به سرانجام می رساند.
شیوع ویروس منحوس کرونا و شرایط خاص کشور و دنیا باعث شده تا امسال امکان برپایی راهپیمایی شکوهمند روز قدس فراهم نباشد اما ندای این روز و آرمان آن باز هم در سرتاسر دنیا طنین انداز خواهد شد و پایه های سست استکبار و رژیم غاصب صهیونیستی را بار دیگر خواهد لرزاند. یقینا به یاری خداوند متعال به زودی شاهد محقق شدن وعده صادق رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی در خصوص نابودی رژیم مسکتبر صهیونیستی خواهیم بود و عدالت جهانی را دنیایی عاری از استکبار و ظلم به نظاره خواهیم نشست.

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۶:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1