اخبار

پیام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت روز آزاد سازی خرمشهر

پیام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت روز آزاد سازی خرمشهر
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت روز آزاد سازی خرمشهر پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان، در پیام ارسلان غمگین آمده است:

"بسم الله الرحمن الرحیم "
فتح خرمشهر فتح خاک نیست بلکه فتح ارزش‌هاست. (امام خمینی ره )
در حافظه ی بلندای تاریخ پرغرور ملت بزرگ ایران، وقایعی ثبت است،  که حماسه آفرین و شگفتی بخشند. روزهایی که شکوه و عزت ایران بزرگ در سایه آن ها شکل می گیرد. روزهایی که نسل های بعد و فرزندانمان در آینده با افتخار در کنار حماسه های میهنی و شورانگیز آریوبرزن ها و آرش ها از حماسه میهنی پدران خود در حماسه های فتح المبین ها، طریق القدس ها در  دفاع مقدس می گویند و میخوانند.
و سوم خرداد ماه هر سال روزی است که در حافظه بلند ملت بزرگ ایران تا ابد به یادگار خواهد ماند.
روزی که جوانان شجاع این مرز و بوم از چهارگوشه کشور پهناور، از ارتش و سپاه تا بسیجی از جان گذشته، در راه وطن یکدل شهادت را بجان خریدند و دیو پلید بعثی را از خرمشهر راندند.
وصدام ملعون و معدوم که گستاخانه ادعا کرده بود اگر ایرانی ها خرمشهر را باز پس بگیرند کلید بصره را به آنان تقدیم میکند، نمی‌دانست که فرزندان و دلدادگان مکتب حضرت روح الله "ره"  چگونه با ایثار جان شیرین و خون مطهر خویش خرمشهر را اعجاز گونه پس می گیرند که آن پیر فرزانه در باره آن فرمودند: خرمشهر را خدا آزاد کرد.
اینجانب فرا رسیدن سوم خرداد سالروز حماسه  آزاد سازی خرمشهر قهرمان را محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران و عموم هم استانی های عزیز و شریف بویژه همکاران سختکوش خود در خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تبریک عرض می نمایم.

۳ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1