اخبار

با حضور شریعتمداری؛

بنگاه‌های اقتصادی برتر زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجلیل می شوند

همایش «تجلیل از بنگاه‌های اقتصادی برتر صندوق‌ها، هلدینگ‌ها و بانک‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه «تحقق جهش تولید و رشد بهره‌وری و کارآیی» با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و‌حجت‌الله میرزائی، معاون امور اقتصادی ، فردا دوشنبه سوم خرداد ساعت ۱۴ در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، در شرایط تحریم و شیوع بیماری کرونا  که مقام معظم رهبری با دوراندیشی سال 1399 را سال جهش تولید نام‌گذاری کردند، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به اعتبار تعدد و تنوع وظایف و مسئولیت‌های حاکمیتی، سیاست‌گذاری و راهبری صندوق‌های بازنشستگی در سطوح مختلف  با کارکردهای متنوع، در سال 1399 تمام توان خود را در راستای تحقق این شعار به کار گرفت.
سازمان‌ها، هلدینگ‌ها و بنگاه‌های اقتصادی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نقش بسزایی در ایفای نقش 10 درصدی این وزارتخانه در بخش تولید ناخالص داخلی (GDP) داشتند و در پایان سال 1399 ظرفیت‌ بالقوه خود را به نمایش گذاشتند. 
درهمین اساس، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همت معاونت امور اقتصادی ،همایشی با عنوان «تجلیل از بنگاه‌های اقتصادی برتر صندوق‌ها، هلدینگ‌ها و بانک‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه تحقق جهش تولید و رشد بهره‌وری و کارآیی» برگزار می کند. 
هدف اصلی از برگزاری این همایش ارج‌نهادن به بنگاه‌هایی است که به‌رغم تشدید تحریم‌های ظالمانه اقتصادی آمریکا علیه ایران و فراگیری کرونا با اقدامات خود در مسیر تحقق شعار سال گام برداشتند و به بهره‌وری و کارآیی مطلوبی دست یافتند. 
در این همایش از 26 بنگاه اقتصادی برتر در زمینۀ تحقق جهش تولید و 11 شرکت برتر در راستای دستیابی به بهره‌وری تجلیل می‌شود.
۲ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1