اخبار

معاون منابع بیمه ای اداره کل تامین اجتماعی:

نرم افزار ارسال لیست 1400 به روز رسانی شد

نرم افزار ارسال لیست 1400 به روز رسانی شد
معاون منابع بیمه ای اداره کل تامین اجتماعی گفت: نرم افزار ارسال لیست 1400 به روز رسانی و امکان ارسال لیست ماهانه در سامانه خدمات غیر حضوری فراهم شد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ضیاء صباغ در خصوص نحوه ارسال لیست حق بیمه ماهانه اظهار کرد: امکان دانلود نرم افزار ارسال لیست ماهانه به همراه فایل بروزرسانی سال 1400 در قسمت ارسال لیست سامانه خدمات غیرحضوری به نشانی es.tamin.ir  و همچنین سایت رسمی سازمان به نشانی Tamin.ir  قسمت میز خدمت غیرحضوری /راهنمای ارسال لیست فراهم شده است و همه کارفرمایان می توانند با تکمیل تعهدنامه مربوطه منوط به ثبت درخواست استفاده از خدمات غیرحضوری سازمان، به سوابق لیستهای ارسالی گذشته و نیزامکان ارسال لیست ماهانه ، دسترسی داشته باشند.

صباغ در ادامه افزود: در حال حاضر امکان تهیه و ارسال لیست به روش آنلاین یا کپی از ماه قبل؛ صرفاً برای کارگاههایی تا 5 نفر بیمه شده میسر می باشد. همچنین امکان دریافت و چاپ برگ رسید لیست ارسالی پس از ارسال و تائید نهایی برای کلیه کارگاهها میسر شده است.

وی در پایان اضافه کرد: امکان دریافت لیست معوق تا یک ماه به همراه پرداخت جرائم متعلقه به زودی در سامانه بوجود خواهد آمد. کارفرمایان می توانند راهنمای  کاربری جهت ارسال لیست حق بیمه ماهانه را از لینک زیر دانلود کنند.                                          

۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1