اخبار

فعالیت آموزشگاههای آزادفنی وحرفه ای با رعایت پروتکل های بهداشتی از سرگرفته می شود

فعالیت آموزشگاههای آزادفنی وحرفه ای با رعایت پروتکل های بهداشتی از سرگرفته می شود
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان گفت:فعالیت آموزشگاه‌های آزاد فنی وحرفه‌ای خوزستان مشروط بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعیین شده و شیوه نامه فاصله گذاری اجتماعی در عرصه مهارت آموزی پس از تعطیلی به دلیل شیوع کرونا از سرگرفته می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان؛ عبدالنبی سواعدی اظهارکرد:
آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای موظف به رعایت پروتکل های بهداشتی شده و باید محیط اداری و کارگاهی خود را به طور مرتب ضدعفونی کرده و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و کاهش تعداد کارآموزان در از سر گیری فعالیت های خود اقدام نمایند.
سواعدی افزود:این آموزشگاهها می تواند به سبب تشابه به فعالیت کارگاههای عملی  اصناف با تعهد به رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله تامین حداقل فضای ۴ متر مربع برای هر کارآموز و تهویه مناسب در فضای کار با حداکثر ۱۰ کارآموز  مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا متناسب با رنگ بندی اعلام شده در وضعیت موجود بیماری کرونا در شهرها بمانند اصناف عمل نمایند.
وی ادامه داد: برنامه ریزی کلاس های تئوری برای
 تداوم فعالیت های آموزشی با استفاده از امکانات فضای مجازی برای آموزش مهارتی در صورتی مجاز است .
سواعدی خاطرنشان کرد:حدود ۷۰۰ آموزشگاه آزاد فنی وحرفه ای در خوزستان دارای مجوز فعالیت هستندکه این آموزشگاه ها در سال گذشته 27هزارو743 نفر آموزش مهارتی در بخش های خدمات، صنعت، فرهنگ و هنر و کشاورزی به متقاضیان ارایه کردند.
۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1