اخبار

پیرو اطلاعیه قبلی روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان

پیرو اطلاعیه قبلی روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان
دومین همایش ملی و اولین همایش بین المللی پایداری کسب و کار برگزار می شود
دومین همایش ملی و اولین همایش بین المللی پایداری کسب و کار با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خودباوری علمی در کشور و تمرکز بر مسائل و چالشهای روز، طراحی محتوای علمی و کاربردی
 برگزار می شود.
 
💠به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، دومین همایش ملی و اولین همایش بین المللی پایداری کسب و کار به همت دانشگاه شهید چمران اهواز و با حمایت مؤثر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی برگزار می شود.
 
 
💠شایان ذکر است؛ با توجه به اینکه این همایش در رده ملی و بین المللی و دارای گرید اعتباری Isc است، کلیه مقالات این همایش در پایگاه سیویلیکا نمایه خواهند شد و متقاضیان ارسال مقاله با اطمینان کامل می توانند از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی معتبر استفاده کنند.
 
💠محورهای برگزاری این همایش شامل، پاندومی کووید 19 و کسب و کارها، سوانح طبیعی و کسب و کارها و بررسی نقش کسب و کارهای تعاونی در پایداری اقتصادی استان خوزستان در حال و آینده است بر همین اساس، دانشجویان، اعضای هیات علمی، پژوهشگران و سایر علاقمندان می توانند جهت ثبت نام  در همایش و ارسال مقالات تا تاریخ 4 تیرماه 1400 و از طریق سامانه www. Confbs.ir اقدام کنند.
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۲
اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1