اخبار

در نشست صمیمانه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با خانواده های شهدای اداره کل:

روح شهدا مانند چتری معنوی بر سر ماست/ لزوم تکریم عملی خانواده های شهدا

روح شهدا مانند چتری معنوی بر سر ماست/ لزوم تکریم عملی خانواده های شهدا
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: تکریم خانواده های شهدا تنها به دیدار آن ها نیست بلکه مهم تکریم عملی در رفتار و کردار ما است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان ارسلان غمگین امروز شنبه ۲۴ مهر ماه در حاشیه نشست صمیمانه با فرزندان و خانواده های معظم شهدای شاغل در اداره کل با بیان اینکه، تکریم خانواده های شهدا تنها به دیدار آن ها نیست بلکه مهم تکریم عملی و در رفتار و کردار ما است افزود: حفظ حرمت خانواده شهدا باید خط قرمز ما باشد و در ابراز ارادت و خدمتگزاری به آنها می بایست به صورت علنی و آشکار رفتار کنیم تا همه برای احترام خاص به خانواده های شهدا تشویق شوند.
وی با اشاره به اینکه روح شهدا مانند چتری معنوی بر سر ما است، تصریح کرد: قطعا این موفقیت های مداوم و پی در پی و کسب بیش از ۷۰ بار تقدیر آن هم در کمتر از دوسال و همچنین دو بار برتری در جشنواره مهم شهید رجایی و... میسر نمی شد مگر به خواست خداوند متعال بواسطه ی روح کبریایی شهدای بزرگوار در اداره کل است.
 وی افزود: امیدواریم بتوانیم با خدمت صادقانه به مردم و تلاش مستمر پاسدار آرمان های شهدای عزیز و حافظ خون پاک آن ها باشیم.
غمگین با اشاره به اینکه تکریم خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه اخلاقی و انسانی همه ما است، خاطر نشان کرد: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون ایثار و از خود گذشتگی شهدای والا مقام و صبر و استقامت خانواده های شهدا است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با تاکید بر اینکه تکریم خانواده های شهدا روحیه خدمتگزاری در جامعه را تقویت میکند، تصریح کرد: این نشست ها و ملاقات با خانواده های شهدا موجب میشود که فراموش نکنیم عزت، امنیت و اقتدار امروز ما مرهون ایثارگری ها و خون پاک شهدا است.
وی با اشاره به اینکه باید فرهنگ ایثار، شهادت، مجاهدت و حماسه در این مملکت همیشه زنده بماند، بیان کرد: امروز جوانان در راه اسلام و آرمان بلند انقلاب اسلامی در جهت اهداف شهدای سر افراز، درس شجاعت، ایثار و از جان گذشتگی فرا میگیرند.
غمگین در پایان گفت: شیعه دو بال امید و شهادت دارد؛ همه ما باید به گونه ای عمل کنیم که شهادت سهم ما نیز بشود اما در عین حال با امید بخدا کار کنیم و برای حصول این مطلب باید بدون انتظار و توقع، به مردم خدمت کنیم.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم لوح تقدیری بصورت خودجوش و شگفتانه به امضای همه فرزندان شاهد اداره کل به همراه یک جلد کلام الله مجید به پاسداشت اقدامات شایسته در طول مدت دوسال اخیر و همچنین ارادت خاص وی به خانواده های شهدا به ارسلان غمگین اهدا شد.
۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۲۳:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1