اخبار

ثبت نام سی و سومین دوره جشنواره امتنان از کارگران، گروههای کار و واحدهای نمونه آغاز شد

ثبت نام سی و سومین دوره جشنواره امتنان از کارگران، گروههای کار و واحدهای نمونه آغاز شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از آغاز فرآیند ثبت نام سی و سومین دوره جشنواره امتنان از کارگران، گروههای کار و واحدهای نمونه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین با اعلام این خبر اظهار کرد: ثبت‌نام سی و سومین جشنواره امتنان از کارگران و گروه های کار و واحدهای نمونه استان همزمان با سراسر کشور به مدت یک ماه از چهارشنبه ٢٧ مهر ماه آغاز شده و تا ٢۶ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: کارگران، گروه های کار و کارفرمایان در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی استان می‌توانند نسبت به ثبت‌ نام در سامانه امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان‌ گفت: جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید، هر ساله با هدف شناسایی و تجلیل از کارگران و گروه های کار نخبه و خلاق دارای ابتکار و اختراع در تولید محصول، ارایه شیوه های نوین در کار منجر به افزایش بهره وری، کاهش زمان تولید و صرفه جویی همراه با شاخص هایی همچون بومی سازی دانش و فناوری و مهندسی معکوس و همچنین واحدهای نمونه و بنگاههای اقتصادی فعال در تولید و صادرات، آموزش، تحقیق و توسعه، اشتغال، محیط زیست و ایمنی و بهداشت و... در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود.

وی اضافه کرد: از برگزیدگان استانی جشنواره ضمن معرفی به بخش ملی جشنواره، در آیینی تجلیل بعمل می آید. غمگین ادامه داد: امید است با توجه به شعار سال ١۴٠٠ با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، همانند سال گذشته شاهد حضور پررنگ جامعه کار و تولید خوزستان در این جشنواره مهم باشیم.

گفتنی است خوزستان برای دو سال پیاپی موفق به کسب عنوان ارزشمند کارگر نمونه ملی و واحد نمونه ملی و شایسته تقدیر ملی از جشنواره امتنان کشور شد.

۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1