اخبار

از سوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ برنامه های هفته پژوهش و فناوری اعلام شد

از سوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛  برنامه های هفته پژوهش و فناوری  اعلام شد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان برنامه و رویدادهای هفته پژوهش و فناوری را اعلام کرد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین در حاشیه هشتمین نشست شورای هماهنگی مدیران کل حوزه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان خوزستان که صبح چهارشنبه ۱۷ آذر در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد ضمن تبریک فرا رسیدن هفته پژوهش و فناوری اظهار کرد: هفته پژوهش و فناوری فرصت مغتنمی به منظور ارج نهادن به تلاش های فعلان و پژوهشگران عزیز ایران اسلامی‌ است.
 
وی افزود: نام گذاری هفته پژوهش امسال بنام " پژوهش و فناوری ؛ پشتیبانی و تولید" نشان از نقش مهم و جایگاه این موضوع در رشد اقتصادی و توسعه پایدار کشور دارد.
 
غمگین خاطر نشان کرد: به همین منظور در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان با همکاری ادارات کل حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خوزستان و همچنین موسسه کار و تامین اجتماعی برنامه های متنوعی در طی این هفته برای اجرا پیش بینی شده است.
 
وی ادامه داد: برگزاری چندین وبینار تخصصی، تقدیر از پژوهشگران برتر، بازدید های علمی، نشست تخصصی و همچنین شناسایی و اعلام  نیازهای پژوهشی و فناوری دستگاه های حوزه وزارت متبوع در استان از برنامه های پیش بینی شده در این هفته است.
۱۷ آذر ۱۴۰۰ ۱۹:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1