اخبار

با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه؛ همایش توسعه تجارت تعاون“ در اهواز برگزار می شود

با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه؛ همایش توسعه تجارت تعاون“ در اهواز برگزار می شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از برگزاری همایش "توسعه تجارت تعاون" اتاق تعاون استان با اتاق بازرگانی استان بصره عراق در اهواز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، "هوشمند صفائی" توضیح داد: ‌این همایش یکی از بندهای تفاهم نامه همکاری اتاق های تعاون استان و خرمشهر با اتاق بازرگانی بصره است که با حضور مهندس کلانتری معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز هفدهم آذرماه در سالن این اداره کل واقع در خیابان 14 کیان پارس برگزار می شود.
او افزود:‌ بندهای دیگر تفاهم‌نامه همکاری اتاق تعاون استان های خوزستان و بصره، اعزام نیروی کار فنی به این استان است که در مرحله اول، نیروی کار فنی جوشکار ششم آذرماه اعزام شد و بقیه نیروها تا پایان سال اعزام خواهند شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان افزود:‌ برگزاری نمایشگاه بند سوم این تفاهم‌نامه است. هم‌اکنون در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه عرضه توانمندی‌های استان هستیم و به زودی برگزار می شود.
"صفائی" اظهار کرد: ‌همایش توسعه تجارت تعاون با هدف آشنایی تجار و فعالان اقتصادی بخش تعاونی استان با تجار استان بصره برگزار می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان هدف از برگزاری ‌این همایش را ایجاد همکاری و انجام مبادلات تجاری به منظور استفاده از موقعیت ها و پتانسیل بالقوه ی موجود و قابل سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاران دو استان خوزستان و بصره برشمرد و خاطر نشان کرد: برگزاری این همایش زمینه های بازاریابی شرکت‌ها و تعاونی‌های تولیدی استان را نیز فراهم خواهد کرد.
۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۴:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1