اخبار

رضا میرانی: ‌مشاغل خانگی اهواز با همکاری شهرداری ساماندهی و حمایت می شوند

رضا میرانی: ‌مشاغل خانگی اهواز با همکاری شهرداری ساماندهی و حمایت می شوند
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بر ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی اهواز با همکاری شهرداری تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، رضا میرانی در نشست اجرای ماده 30 دستورالعمل اجرایی قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی گفت: براساس این ماده قانون، کلیه شهرداری ها موظفند به تناسب تعداد و تنوع کسب و کار خانگی مکان های مناسبی را برای عرضه محصولات صاحبان مشاغل خانگی، به صورت دوره ای در روزهای مشخص هفته تأمین و در نظر بگیرند.
قائم مقام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان افزود: ‌بر این اساس ، به منظور فراهم شدن امکان حضور صاحبان کسب و کار و مشاغل خانگی در نمایشگاه فصلی در استان، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با همکاری شهرداری اهواز در نظر دارد مکان مناسبی را برای عرضه محصولات صاحبان مشاغل مذکور تامین کند.
او با اشاره به ظرفیت بالای اشتغال زایی مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک گفت :‌مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک می توانند نقش مهمی در توسعه صنایع دستی و نیز ارتقای سطح معیشتی خانواده ها داشته باشند.
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در پایان بر فرهنگ‌سازی در جامعه به منظور حمایت از مشاغل خانگی تأکید و اظهار کرد: فرهنگ‌سازی از سنین نوجوانی و جوانی نقشی اساسی در نهادینه کردن ارزش‌ها در میان شهروندان یک جامعه دارد و از این رو بازدید دانش‌آموزان در قالب تورها از این نمایشگاه ها می تواند نقشی مهم در حمایت و گسترش مشاغل خانگی داشته باشد.
۱۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۶:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1