اخبار

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت روز دانشجو

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت روز دانشجو
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به مناسبت 16 آذر (روز دانشجو) پیامی صادر کرد.
در پیام هوشمند صفائی آمده است:
16 آذرماه (روز دانشجو) را در حالی گرامی می دارم که امروزه دانشجویان و دانشگاهیان ما- که در حقیقت از قشرهای برگزیده ی جامعه هستند- ضمن توجه به معنویت در کنار علم، با برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در فضاهای حقیقی و مجازی به صراحت سخن می گویند و از محافظه کاری دوری نیز می جویند.
دانشجویان ما امروزه دریافته اند که با ایجاد ارتباط بین مراکز علمی دانشگاه و دستگاه های اجرایی و با پیوند علوم دانشگاه با فعالیت های اجرایی در بخش های مختلف اقتصادی می توانند در راه توسعه کشور گام های ارزنده ای بردارند که تا کنون نیز در این باره پیشتاز بوده اند.
در حقیقت، پیشرفت علم، اندیشه سیاسى و دینى و دستیابی به قلمروهاى جدید علمی و سیاسی و معرفت دینى امروزه در محیط های دانشجویى به خوبی نمایان شده است.
امروزه به خوبی شاهد هستیم که دانشجویان ما با استفاده از منویات رهبر معظم انقلاب در راه تحقق اقتصاد مقاومتی گام بر می دارند. کوشش این عزیزان را- که با حضور همه جانبه و فداکارانه ی خویش ضمن مشارکت در عرصه های گسترش اجتماعی و نیز ورود به میدان فعالیت های اقتصادی، عاشقانه در راه خودکفایی اقتصادی از هیچ کوششی دریغ نمی کنند- ارج می نهیم.ان شاا... قشر روشنفکر دانشجوی ما بیش از پیش مورد عزت و احترام قرار گیرند.

۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1