اخبار

سیدحسین دهدشتی نماینده مردم آبادان در مجلس: دکتر ربیعی از چهره های بسیار با انگیزه و متعهد دولت است

سیدحسین دهدشتی نماینده مردم آبادان در مجلس: دکتر ربیعی از چهره های بسیار با انگیزه و متعهد دولت است
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ، دکتر علی ربیعی وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی را چهره ای بسیار باانگیزه و متعهد در دولت تدبیر و امید دانست و گفت : وی تا کنون کارایی هایی بسیار خوبی داشته است .
سیدحسین دهدشتی در دومین روز از گردهمایی سراسری حمایت از اشتغال و بیمه بیکاری که در آبادان درحال برگزاری است، اظهار امیدواری کرد: این همایش منشاء اثر برای تمام کشور به ویژه این منطقه باشد .
او با اشاره به این که فرهنگ کار در خوزستان در حال تغییر است، ادامه داد: این در حالی است که نیروهای تحصیلکرده فراوانی درشهرستان های استان وجود دارند بنابراین باید فرهنگ و وجدان کار مورد بازنگری و آسیب شناسی مجدد قرار بگیرد .
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ، 20 درصد از جمعیت آبادان را تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد و افزود: این امر نشان دهنده عملکرد همه ما در طول سال های گذشته بوده و نیازمند آسیب شناسی دوباره است .
دهدشتی خاطرنشان کرد: اشتغال دغدغه همه مردم کشور است، اما متاسفانه در سال های گذشته آمارها و نشانی های غلط ما را در این زمینه به بیراهه کشاند و فرهنگ کار را در کشور تغییر داد .
نماینده مردم آبادان درمجلس شورای اسلامی با اشاره به هفته پژوهش یادآورشد: مسؤولان و نمایندگان مردم وقت بیش تری برای فکر کردن در امور مختلف را در نظر بگیرند .
۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1