اخبار

امام جمعه آبادان در همایش بیمه بیکاری و حمایت از مشاغل: وجود مدیرانی چون صفائی باعث پیشرفت استان می شود

امام جمعه آبادان در همایش بیمه بیکاری و حمایت از مشاغل: وجود مدیرانی چون صفائی باعث پیشرفت استان می شود
تسنیم: امام جمعه آبادان ضمن تشکر از زحمات مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: حضور چنین افرادی در بین مسوولان منشا خیر و برکت است.
علی ابراهیمی پور در همایش سراسری بیمه بیکاری و حمایت از مشاغل که در هتل کاروانسرای آبادان برگزار شد، اظهار کرد: مدیریت شرایط و استفاده از ظرفیت های موجود بهترین راه برای حل معضل اشتغال است.
وی ظرفیت روستاها و مناطق عشایری را مفید دانست و گفت: این مناطق هم منبع اشتغال هستند و هم منشا تامین بسیاری از اقلام زندگی شهری.
امام جمعه آبادان تغییر دید جوانان را به اشتغال یکی از مشکل های امروز جامعه دانست و عنوان کرد: اغلب تحصیل کرده ها انتظار دارند که در مشاغل دولتی جذب شوند اما این اندیشه اسلامی نیست.
حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور افزود: اگر ظرفیت ها شناسایی شوند و مورد استفاده قرار گیرند اغلب مشکل ها به وجود نمی آیند. این مسایل نیازمند یک مدیریت کامل و صحیح است.
خطیب نماز جمعه آبادان با تشکر از زحمات مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، وی را فردی ارزشمند دانست و گفت: وجود مدیران کارا و زحمت کش باعث پیشرفت و حل بیش تر مشکل های مردم می شود.
وی اضافه کرد: روحیات بنده نزد همه شناخته شده است. همه می دانند صحبت های من بر اساس قابلیت و کارکرد مسوولان است. باید از ظرفیت های چنین مدیری استفاده شود. من وجود ایشان را برای استان به فال نیک می گیرم.
امام جمعه آبادان در ادامه تاکید کرد: حضورچنین افرادی در بین مسوولان منشا خیر و برکت است.
۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۸:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان+تسنیم |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

    

خبر ۱ تا ۸ از ۸ خبر

1