صفحه نخست » تعاونیهای برتر استان خوزستان

اسامی تعاونیهای برتر

تعاونی های برتر سال 85 خوزستان

ردیف

نام تعاونی

شهرستان

موضوع فعالیت

نام مدیرعامل

شماره همراه

توضیحات

1

117 کشاورزی و دامداری دزفول

دزفول

کشاورزی

سیدنعمت اله اصولی زاده

09161418454

 

2

572 ماکرونی معراج

اهواز

تولید ماکارونی

عبدالامیر کردونی

06412663238

 

3

25 شن و ماسه رامهرمز

رامهرمز

تولید شن و ماسه

فرشاد آقائی ملک آبادی

09163218013

 

4

خدماتی رفاه ایثارگران لوله سازی اهواز

اهواز

خدماتی

موسی معلمی

09163118058

06115542324

 

5

گبه و گلیم جهان افروز اندیمشک

اندیمشک

فرش دستباف

جهان افروز نجفوند دریکوندی

09161400256

 

6

لنج داران آبادان دریا

آبادان

حمل و نقل دریایی

فاضل حمیداوی

09161311143

 

7

مسکن لشکر 92 زرهی اهواز

اهواز

مسکن

شعبانعلی سعادت قید

06113906250

 

8

5 راه وساختمان ایذه

ایذه

عمرانی

جانعلی جانکی

09168911627

 

9

اعتبار فرهنگیان رامهرمز

رامهرمز

اعتبار

عبدالمحمد طلاوری

09166911590

06912223329

 

10

مرزنشینان شماره 2 سوسنگرد

سوسنگرد

تامین نیاز اعضا

داغر سواری

09161191775

7- 0612422169

 

11

تامین نیاز تولید کنندگان ارجان بهبهان

بهبهان

تولید نیاز تولیدکنندگان

سیدفخرالدین مصطفوی

09161711014

06713315730

06712216860

 

12

تهیه و توزیع لاستیک فروشان دزفول

دزفول

تامین نیاز صنوف خدماتی

حمید مجدیان

06412245866

 

13

مصرف اموزشگاهی نورای دانش ایذه

ایذه

تامین نیاز مصرف کنندگان

توران نبی اله

09166901033

 

14

اتحادیه تعاونی های مسکن شوشتر

شوشتر

مسکن

محمود شیرالی

0612626224842

0612626231300

 

 

تعاونی های برتر سال 86 خوزستان

ردیف

نام تعاونی

شهرستان

موضوع فعالیت

نام مدیرعامل

شماره همراه

توضیحات

1

سیرت محبوب

اهواز

نصب دکل های مخابراتی

عبدالحمید پورتراب

09161133675

06113368005

 

2

مسکن شهید ستاری پایگاه پدافند هوایی اهواز

اهواز

مسکن

کیوان کلانتریان

09169052400

20-06114435417

داخلی 307

 

3

گل و گیاه پرهام

اهواز

کشاورزی

بهرام احمدی

09169217303

 

4

حمل ونقل دریایی دریادلان

آبادان

حمل و نقل دریایی

محمدرضا فرهنگ جو

09163310362

 

5

مرزنشینان بخش مرزی خرمشهر

خرمشهر

تامین نیاز اعضا

نوید عرض پیما

0916324364

06324227270

 

6

90 ایثاگران بهبهان

بهبهان

کارخانه آرد

حمداله خواجه پور

09161710172

06714221713

 

7

فرش دستباف بهارستان چناره

اندیمشک

قالی بافی

رضا نجفوند دریکوندی

09163433458

 

8

خدمات تولید کنندگان مرغداران رامهرمز

رامهرمز

کشتارگاه صنعتی طیور

مسعود باغدار

09166910059

 

9

شن وماسه راه سازان جراحی

رامشیر

تولید آسفالت وشن وماسه

کاظم حمید

09163116710

09166915616

 

10

اعتبار کارکنان آموزش و پرورش رامهرمز

رامهرمز

اعتبار

عبدالمحمد طلاوری

09166911590

06912223329

 

11

راه و ساختمان انبوه سازان ثمین

دزفول

عمرانی

احمدی

09161414512

 

12

اتحادیه تعاونی های زراعی و باغی

دزفول

کشاورزی

ناصر نظرزاده زارع

0916641665

06413224117

 


تعاونی های برتر سال 88 خوزستان

ردیف

نام تعاونی

شهرستان

موضوع فعالیت

نام مدیرعامل

شماره همراه

توضیحات

1

مسکن بام سازان امیدیه

امیدیه

مسکن

کورش قنواتی

09163139271

06523239989

 

2

گبه و گلیم بهارستان چناره

اندیمشک

تولید گبه وگلیم

رضا نجفوند دریکوندی

09163433458

 

3

اتحادهی تعاونی های مسکن شوشتر

شوشتر

مسکن

محمود شیرالی

0612626224842

0612626231300

 

4

ایثارگران دزفول

دزفول

چندمنظوره

عبدالحسن پژوهیده

09161418219

 

5

اعتبار کارکنان آموزش و پرورش رامهرمز

رامهرمز

اعتبار

عبدالمحمد طلاوری

09166911590

06912223329

 

6

مرزنشینان شماره 2 دشت آزدگان

سوسنگرد

صادرات و واردات

داغر سواری

09161191775

7- 0612422169

 

7

چندمنظوره حضرت زهرا

اهواز

تولید پوشاک

فرزانه داراب پور

09166153023

 

8

تامین نیاز مرغداران رامهرمز

رامهرمز

کشتارگاه صنعتی مرغ

مسعود باغدار

09166910059

 

9

سبز یامین رامهرمز

رامهرمز

کشاورزی

مژگان حسینی

09163196759

 

10

سبزی خشک کنی سبزنام شوشتر

شوشتر

بسته بندی

حمید محمدخواه

09166148359

4-0612626236042

 

11

سوخت رسانی ارجان سوخت بهبهان

بهبهان

جایگاه سوخت رسانی

محسن عبداله نژاد

09163724145

06713337137

 

 

 

مشخصات اتحادیه وشرکتهای تعاونی برتر استان خوزستان در سال 89

ردیف

نام شرکت تعاونی/اتحادیه

شهرستان

1

گل وگیاه پرهام

اهواز

2

شیرپاستوریزه بهاران

رامهرمز

3

تعاونی جهان افروزالوار

اندیمشک

4

تعاونی اموزشی نور دانش

شوش

5

تعاونی مصرف کارگران فولاد

اهواز

6

اعتبار کارکنان کشت وصنعت کارون

شوشتر

7

بنیاد توسعه وکارآفرینی خوزستان

اهواز

8

چند منظوره بانوان حضرت زهرا (س)

اهواز

9

تعاونی سهام عدالت

اهواز

10

تعاونی البسه طلایی ایرانیان

اهواز

11

تعاونی قلم ملون

اهواز

12

شرکت تعاونی تامین نیاز مرغداران

رامهرمز

13

تعاونی مصرف بسیجیان اهواز

اهواز

14

اتحادیه مرزنشینان استان

اهواز

 

 

 

مشخصات تعاونی های برتر استان خوزستان در سال 1390

ردیف

نام شرکت تعاونی/اتحادیه

شهرستان

نام مدیر عامل

1

مرزنشینان شماره 2 موج دریا

شادگان

غلامعلی شاوردی

2

مرزنشینان شماره 2

خرمشهر

عبدالکریم ملاعلی زاده

3

اتحادیه مرزنشینان استان

اهواز

مهیب ناحیه

4

چند منظوره حضرت زهرا (س)

اهواز

فرزانه دارابپور

5

کاشی و سرامیک نگار گستر دز

دزفول

علی رضا حسین زاده

6

رزمندگان

اندیمشک

عبدالکریم چگله

7

رفاه ایثار گران لوله سازی شرکت نفت

اهواز

موسی معلمی

 

8

دامداران وکشاورزان ارجان

بهبهان

فخرالدین مصطفوی

9

مصرف بسیجیان

اهواز

حاجی محمد نجفی

10

مسکن بام گستر سالار

ابادان

مریم سعدی آل کثیر

11

اعتبار کشت وصنعت کارون

شوشتر

ابراهیم علی پور

12

آموزشی نور دانش

شوش

سید مسلم نوری

13

دهیاران بخش مرکزی

دزفول

سید مرتضی ابولقاسمی

14

چاپ ونشر قلم ملون

اهواز

عادل حمیدی

15

مرزنشینان بخش مرکزی

شادگان

عبدالمحمد آلبوغبیش

 

 

                                  

اسامی تعاونی های برتر استان خوزستان  در سال 1391

ردیف

نام تعاونی / اتحادیه

گرایش

شهرستان

1

مرزنشینان بخش مرکز ی

مرزنشینان (برتر استانی )

آبادان

2

چند منظوره رزمندگان

کشاورزی

اندیمشک

3

خدمات مرغداران 

تامین نیاز تولید کنندگان

رامهرمز

4

خدمات درمانی بوعلی

خدمات

بندر ماهشهر

5

چند منظوره سیمان خوزستان

حمل ونقل

رامهرمز

6

مصرف فرهنگیان

تامین نیاز مصرف کننده

اندیمشک

7

اعتبار فرهنگیان

اعتبار

رامهرمز

8

مسکن شماره 2فرهنگیان 

مسکن

شوشتر 

9

بنیاد توسعه و تعاون

بنیاد توسعه وتعاون

اهواز

10

اتاق تعاون استان خوزستان

اتاق تعاون

اهواز

11

دهیاری بخش مرکزی

دهیاری

باغملک

12

خدمات آموزشی وفرهنگی زکریای رازی

آموزشگاهی

اندیمشک

13

سهام عدالت

سهام عدالت

آبادان

14

شیر پاستوریزه بهاران

صنعتی

رامهرمز

  

 

مشخصات تعاونی های برتر استان خوزستان در سال 1392

ردیف

نام شرکت تعاونی

گرایش

شهرستان

نام مدیر عامل

وضعیت برتری

1

پرورش ماهی صافی امین

کشاورزی

اهواز

رضا مدنیان محمدی

برتر

2

سیلوی ذخیره سازی محصولات کشاورزی

صنعتی

شوش

خالد رحیمی نیا

برتر

3

مارون گستر سپاهان

معدنی

رامهرمز

فرزاد  آقایی ملک آبادی

برتر

4

چند منظوره کشت و صنعت کارون

تامین نیاز تولید کنندگان

شوشتر

حمید احمدی

برتر

5

فرش دستباف  زرین بافت الوار

فرش دستباف

اندیمشک

ثریا نجف وند دریکوندی

برتر

6

تاکسیرانان

حمل و نقل

شوشتر

محمد مالکی

برتر

7

مصرف فرهنگیان ناحیه 3

تا مین نیاز مصرف کنندگان

اهواز

نعمت الله قاسمی قاسمی وند

برتر

8

مرزنشینان شماره 4 عشایر(مدیر عامل مؤسس اتاق تعاون خرمشهر)

مرزنشینان

خرمشهر

سمیر عیاشی

برتر

9

اعتبار کشت و صنعت کارون

اعتبار

شوشتر

ابراهیم علی پور

برتر

10

مسکن شماره 4 بسیجیان

مسکن

اهواز

دکتر خلیل عالمی سعید

برتر

11

آموزشی و فرهنگی شکوفه های شادی

آموزشگاهی

اندیمشک

علی  شریفی فر

برتر

12

اتحادیه مسکن مهر

اتحادیه

دزفول

عبدالرحیم طهرانی ن‍ژاد

برتر

13

سهام عدالت

سهام عدالت

آبادان

عبدالله رضایی نسب

برتر

14

دهیار بخش مرکز ی

دهیاری ها

دزفول

حجت پور جاهد

برتر

15

تخلیه وبارگیری اتحاد شلمچه

خدماتی

خرمشهر

مرتضی حجازیان

برتر استانی

16

پوشاک نگار بانوان

زنان

خرمشهر

ندا الماسی

برتر ملی

 

   

تعاونی های برتر سال 1393

ردیف

نام تعاونی

گرایش

نام مدیر عامل

شهرستان

وضعیت

1

اعتبار کشت وصنعت کارون

اعتبار

ابراهیم علیپور

شوشتر

برتر ملی

2

شرکت تعاونی اتحاد شلمچه اروند 

حمل ونقل

مرتضی حجازیان

خرمشهر

برتر ملی

3

شرکت تعاونی خدمات درمانی اهواز فتح شماره598

خدمات

جواد مرفوع

اهواز

برتر ملی

4

شرکت تعاونی کارکنان سیمان خوزستان

خدمات

انوشیروان مرادی جاوید

رامهرمز

برتر بخش ویژه

5

شرکت تعاونی شماره 90 ایثارگران 

صنعتی

حمداله خواجه پور

بهبهان

برترین استانی

6

شرکت تعاونی روغن موتور تاراز شیمی

صنعتی

علی اصغر براتی

ایذه

برتر استانی

7

شرکت تعاونی سارا بانو

صنعتی

ابوطالب زرین

رامهرمز

برتر استانی

8

شرکت تعاونی علوفه کاران انصار6 

کشاورزی

سید امیر موسوی

اندیمشک

برتر استانی

9

شرکت تعاونی شالیکوبی و بوجاری فلاح دشت خوزستان

کشاورزی

جلیل عبیداوی

دشت آزادگان

برتر استانی

10

شرکت تعاونی مرزنشینان بندرامام

مرزنشینان

ایمان امیرسرداری گودرزی

بندرامام

برتر استانی

11

شرکت تعاونی عام ایثارگران

سهامی عام

رضا رجو

دزفول

برتر استانی

12

شرکت تعاونی اعتبار کارکنان آموزش و پرورش 

اعتبار

عبدالمحمد طلاوری

رامهرمز

برتر استانی

13

شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان

مصرف فرهنگیان

محمد علی صفری

امیدیه

برتر استانی

14

شرکت تعاونی فرش دستباف مهر زرین بافت الوار

فرش دستباف

ثریا نجف وندی

اندیمشک

برتر استانی

15

شرکت تعاونی دانش بنیان ثریا بانو

دانش بنیان

جلیل هاشم زاده

اهواز

برتر استانی

16

شرکت تعاونی تک تاراز جنوب

عمران

هوشنگ ابراهیمی

اندیکا

برتر استانی

17

شرکت تعاونی یلدا رحمت 

زنان

زهرا موسوی

آبادان

برتر استانی

18

اتحادیه شرکت های تعاونی آبزی پرورخوزستان

اتحادیه

سید مصطفی موسوی

اهواز

برتر استانی

19

شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی 

دهیاری

رحیم شاه میری

باغملک

برتر استانی

20

شرکت تعاونی خدماتی دامداران و کشاورزان ارجان

تامین نیاز تولید کنندگان

سیدفخرالدین مصطفوی

بهبهان

برتر استانی

  

 

تعاونیهای برتر سال 94

 

ردیف

 

نام و نام خانوادگی

 

 

نام شرکت تعاونی

 

شماره تماس

1

مرتضی حجازیان

 

     اتحاد شلمچه اروند

09169150676

2

سید امیر موسوی

 

   علوفه کاران انصار6 اندیمشک

09167696512

3

ایمان امیر سرداری گودرزی..

 

    مرزنشیان  بندر امام

09169491390

4

علی اصغر براتی

 

روغن تاراز شیمی ایذه

09163904193

5

انوشیروان مرادی جاوید

 

کارکنان  سیمان خوزستان

09163111480

6

هادی قنواتی

حنان طب       

09126106494

7

سید مصطفی موسوی

اتحادیه آبزی پروری استان

 

09163116295

8

جهانشاه بهداروند

کارکنان گروه ملی صنعتی فولاد ایران

09161137937-

3332563-09163010213

9

محمود وحید زاده

لنجداران وحید خرمشهر

 

09355383839

10

مسعود باغدار

سپیدمرغ رامهرمز

 

09166910059

11

غلامعلی شاوردی

مرزنشینان شماره 2 شادگان

 

09166820233

12

محمد علی نسب

صنایع غذایی هدیه بهبهان

 

09126382920

13

فریدون آشناگر

رزمندگان خوزستان

09163137842

14

جهان افروز نجفوند دریکوندی

گبه وگلیم جهان افروز الوار

09161400256

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                     تعاونیهای برتر سال 95

نام تعاونی

شهرستان

مدیر عامل

فرش دستباف گبه وگلیم بافی جهان افروزالوار

اندیمشک

جهان افروزنجفوند دریکوندی

مرزنشینان موج دریا شماره2

شادگان

غلامعلی شاوردی

مرزنشینان بخش مرکزی بندر امام(ره)

بندر ماهشهر

ایمان امیر سرداری گودرزی

خدمات درمانی حنان طب خوزستان

اهواز

محمد هادی قنوات

جایگاه سوخت هدف گستر

دشت ازادگان

امل بچاری زاده

 کارکنان سیمان خوزستان

رامهرمز

انوشیروان مرادی جاوید

 بین المللی اسپادکنگان

اهواز

محمد رضا احمدی ن‍‍ژاد

اعتبار کارکنان کشت و صنعت کارون

شوشتر

علی حیدری

تولید روغن موتور تاراز شیمی

ایذه

علی اصغر براتی

انصار شش

اندیمشک

سیدامیرموسوی

صنایع غذایی هدیه

بهبهان

محمد علی نسب

یلدا رحمت

ابادان

زهرا موسوی

اتحادیه آبزی پروری خوزستان

اهواز

سید مصطفی موسوی

 دانش بنیان پویا مکانیک صاحبی

دزفول

حسین صاحبی بزار

دهیاریهای بخش مرکزی

باغ ملک

حسین  شریفی

مسکن کارکنان شرکت پالایش نفت

آبادان

ناصر غلامحسین گودرزی

 

تعاونیهای برتر سال 96

ردیف

نام شرکت تعاونی

گرایش

شهرستان

مدیر عامل

1

پرورش میگو و ماهی و سایر آبزیان دز دریا

کشاورزی

ابادان

محمد معلم

2

مهر دشت کرخه

اندیمشک

منصور شریفیان

3

دیباپلاستیک کارون

صنعتی

گتوند

علی مراد عجمی

4

خدماتی دامداران کشاورزان ارجان

تامین نیاز تولیدکنندگان

بهبهان

سید فخرالدین مصطفوی

5

تولیدکاران کارتن محمد دز

دزفول

محمد پویه

6

حنان طب خوزستان

خدماتی

اهواز

محمد هادی قنوات

7

لنجداران وحید

حمل و نقل

خرمشهر

محمود وحید زاده

8

تولیدی توزیعی کارکنان فولاد خوزستان

تامین نیاز مصرف کنندگان

اهواز

حمید رضامجدی نسب

9

کارکنان گروه ملی صنعتی فولاد ایران

اهواز

جهانشاه بهداروند

10

مرزنشینان بندرامام خمینی(ره)

مرزنشینان

بندر امام(ره)

ایمان امیر سرداری

11

اعتبار کارکنان آموزش و پرورش

اعتبار

رامهرمز

عبدالمحمدطلاوری

12

مسکن شماره 4 بسیجیان

مسکن

اهواز

علی شرفی

13

مسکن کارکنان شرکت پالایش نفت

ابادان

ناصر گودرزی

14

اتحادیه تعاونیهای زراعی باغی

اتحادیه ها

دزفول

ناصر نظرزاده

15

بین المللی حفاری اسپادکنگان

سهامی عام

اهواز

احمدی نژاد

16

دهیاریهای بخش مرکزی

دهیاری

شوشتر

حفیظ بهداروند

17

سپیده امید اروندان

صنایع دستی

خرمشهر

زهرا سحرخیز

18

آب انار دلا

روستایی

اندیکا

محمدرضا مردانی

19

زنان یلدا رحمت

زنان

آبادان

سیده زهرا موسوی

20

مصرف فرهنگیان دشت ازادگان

تامنی نیاز مصرف کنندگان

دشت ازادگان

یلالی